Karı koca formdalar!

17
Karı koca formdalar!
Karı koca formdalar!

Geçen ay nikah masasına oturan Gülben Ergen, Erhan Çelik çifti formunu koruyor. Gülben Ergen’in isteği üzerine Erhan Çelik de kilo verme çabası içine girdi.

Şeyda Coşkun eşliğinde 36 beden olan Gülben Ergen eşinin zayıflamasını istedi. Erhan Çelik de spora başladı. Erhan Çelik’in verdiği kilolar gözden kaçmadı. Öyle ki ‘Yürüyebilmek, koşmak, spor yapmak, kendine özen göstermek, oturduğun koltuğa çantanı da sığdırabilmek, yani hayattan zevk alabilmek. İşte bunlar her şeye bedeldi. Hayatı boyunca kilo sorunu yaşayan biri olarak şu anki mutluluğumu, hafifliğimi size anlatmam imkansız. 10 ay önce ameliyat oldum. 110 kiloyla başladığım bu yola 65 kiloyla devam ediyorum. Ameliyatımı yapan Ayhan hocama teşekkür ediyorum’ diyerek bu sürecin ne kadar zor olduğunu anlatmış oldu.

Akdeniz Üniversitesi Genel Cerrahi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayhan Mesci tarafından tüp mide ameliyatı gerçekleştirildi. Doç. Dr. Ayhan Mesci, “Biz hastamıza tüp mide ameliyatı yaparak midesini küçülttük. Aşırı yemek yemesinin önüne geçmede yardımcı olduk. Fakat operasyondan sonrası, hastalarımızın azmine ve kararlılığına bağlı” diye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here