Kilo aldırmayan abur cuburlar

23
Kilo aldırmayan abur cuburlar
Kilo aldırmayan abur cuburlar

Bazılarımız atıştırmalıklardan asla vazgeçemeyiz. Özellikle akşam iş yorgunluğunu atmak yada stres atmak adına atıştırmalıklar bizi rahatlatıyor olabilir. Zayıflama önerilerinin genelinde abur cuburun kilo aldırdığı söylenir ama hepsi kilo aldırmaz. Bu ayrıntılar hakkında sizi bu haber daha da bilgilendirecek.

Atıştırmalıklar kilo aldırır ancak bazıları çok tüketilmediğinde kilo aldırmaz. Elbette her şeyin aşırısı zararlıdır ama abur cubur alışkanlığınızı daha zararsız besinlerle devam ettirebilirsiniz.

Kuru üzüm ve leblebi karışımı önerebileceğimiz bir atıştırmalıktır.Bir çay bardağı karıştırıp çantamıza koyabilir ve acıktıkça tüketebilirsiniz. Ayrıca besin değeri de yüksektir bu ikilinin.

Fındık ve kuru üzüm karışımı kilo verirken de size yardımcı olabilir, kuru üzüm ile beraber tüketildiğinde, demir açısından zengin olduğu için oldukça etkilidir.

Ceviz ise neredeyse ana besinler listesine girecek kadar etkili ve faydalıdır. Omega- 3 açısından çok zengin olan ceviz, tok tutmasının yanı sıra metabolizmamızı hızlandırıp yağ yakmayı kolaylaştırır. Zindelik sağlar ve enerji değerini yükseltir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here