Kilo aldırmayan abur cuburlarKilo aldırmayan abur cuburlar
24 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 2.196 kez okundu.

Bazılarımız atıştırmalıklardan asla vazgeçemeyiz. Özellikle akşam iş yorgunluğunu atmak yada stres atmak adına atıştırmalıklar bizi rahatlatıyor olabilir. Zayıflama önerilerinin genelinde abur cuburun kilo aldırdığı söylenir ama hepsi kilo aldırmaz. Bu ayrıntılar hakkında sizi bu haber daha da bilgilendirecek.

Atıştırmalıklar kilo aldırır ancak bazıları çok tüketilmediğinde kilo aldırmaz. Elbette her şeyin aşırısı zararlıdır ama abur cubur alışkanlığınızı daha zararsız besinlerle devam ettirebilirsiniz.

Kuru üzüm ve leblebi karışımı önerebileceğimiz bir atıştırmalıktır.Bir çay bardağı karıştırıp çantamıza koyabilir ve acıktıkça tüketebilirsiniz. Ayrıca besin değeri de yüksektir bu ikilinin.

Fındık ve kuru üzüm karışımı kilo verirken de size yardımcı olabilir, kuru üzüm ile beraber tüketildiğinde, demir açısından zengin olduğu için oldukça etkilidir.

Ceviz ise neredeyse ana besinler listesine girecek kadar etkili ve faydalıdır. Omega- 3 açısından çok zengin olan ceviz, tok tutmasının yanı sıra metabolizmamızı hızlandırıp yağ yakmayı kolaylaştırır. Zindelik sağlar ve enerji değerini yükseltir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git