Kokmayan Balık Yağı

Kokmayan balık yağı


Anneler ve çocuklar en sonunda balık yağını severek içmek konusunda anlaşmaya vardı. Elinde şurup kaşığıyla çocuğunun peşinde koşturan anne görmeyen var mıdır acaba? Annenin elindeki şişe balık yağı ise durum daha vahimdir.

Balığın faydalannı hepimiz bilmemize rağmen ne yazık ki ülkemizde balık tüketimi istenilen düzeyde değildir. Bu nedenle hayatımızın her döneminde, özellikle de büyüme ve gelişme döneminde ihtiyacımız olan Omega 3’ü yeteri kadar alamamaktayız. Bu açığı gidermek için uzmanlar balık yağlarını önermektedirler. Fakat balık yağlannı içmek kokusu ve tadından dolayı hiç de kolay değildir. Bu nedenle balık yağı içirmek için ısrar eden anneler ve balık yağını içmemek için elinden geleni yapan çocuklar arasında adeta bir savaş yaşanmaktadır.

Çocukların severek içebileceği balık yağını üretmek amacıyla 4 yıldır çalışan BERKO İLAÇ balık kokmayan, limon aromalı ve içimi kolay bir balık yağı imal ederek anne çocuk arasındaki barışı sağladı.

İçilebilir balık yağı ZİNCOMEGA® neden farklı?
BERKO ilaç yetkililerinin ifadelerine göre ZincOmega® balık yağında kullanılan balık yağı Norveç’in soğuk denizlerinde yaşayan, Omega-3 oranı yüksek Sardinella aurita’dan elde edilmektedir. Balık yağının nakliyesinden itibaren ZincOmega®’nın imalat ve dolum süreci havada en çok bulunan gaz olan azot gazı altında gerçekleştirilmektedir.İçilebilir balık yağı ZİNCOMEGA® neden farklı?BERKO ilaç yetkililerinin ifadelerine göre ZincOmega® balık yağında kullanılan balık yağı Norveç’in soğuk denizlerinde yaşayan, Omega-3 oranı yüksek Sardinella aurita’dan elde edilmektedir. Balık yağının nakliyesinden itibaren ZincOmega®’nın imalat ve dolum süreci havada en çok bulunan gaz olan azot gazı altında gerçekleştirilmektedir.

ZincOmega® rafine edilişinden, dolumuna kadar azot gazı altında çalışıldığından hava ile temas etmez, böylece oksidasyona uğramaz ve istenmeyen balık yağı kokusu oluşmaz.

ZincOmega® balık yağı kalite ve sağlık sertifikalarına sahip en üst kalite hammaddelerden üretilmektedir. İçerdiği OMEGA-3 yağlar sayesinde çocuğunuzun beyin ve göz gelişimini destekleyen ZincOmega®, İsviçre’de BERKO ilaç için özel olarak imal edilen yeni limon aromasıyla ve çok özel tadıyla çocuklarınızın sağlığını korumaya hazır!

Haberin tamamı Formsante Kasım sayısında.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir