Kolay kilo verme

16
Kolay kilo verme
Kolay kilo verme

Kolay kilo verme konusu herkesin hayalidir çünkü zayıflamak, deliler gibi tüketmek gibi keyifli değildir. Bir çok kural ve bir çok yasal vardır. Özellikle obezite sınırına yaklaştıysanız kolay kilo vermek konusunda bazı duyumları unutmalısınız çünkü kilo almak çok kolaydır ancak vermek bazen çok zordur.

Özellikle kolay kilo verme konusu açıldığında herkesin aklında yanlışta olsa zayıflama ürünleri gelir. Bir çok zayıflama ürünü bulunmakta, zayıflatanları da var ancak ürünü ömür boyu kullanmanız imkansız ve kullanmayı bıraktığınız gibi eskisinden daha hızlı kilo almaya başlayacaksınız. Yıllardır verdiğiniz emekler boşa gidecek, ayrıca sağlığınızdan da olabilirsiniz.

Zayıflama ürünlerine yerine kolay kilo vermek için kendinize hobiler edinin. Aktiviteleriniz genelde uzak mesafeli olsun yani gezmek gibi. Yaşadığınız şehirdeki tarihi yerleri dolaşın, özel binaları turlayın, bol bol yer gezin görün. Bu zayıflamak adına edinebileceğiniz en güzel hobilerden biridir. Vücudunuz ve sağlığınız sizi psikolojinizle birlikte yönetir. Yani aklınızda durmadan yemeklerden uzak kalma düşüncesi yer alacağını kendiniz başka bir yöne yani bir hobiye odaklayın. Bu hobi de efor gerektiren bir hobi olunca zayıflamak çok keyifli bir hal alacak ve sizi psikolojik olarak etkilemeyecektir.

Şimdiden bol eforlu sağlıklı günler dileriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here