Kolay kilo vermeKolay kilo verme
10 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 2.263 kez okundu.

Kolay kilo verme konusu herkesin hayalidir çünkü zayıflamak, deliler gibi tüketmek gibi keyifli değildir. Bir çok kural ve bir çok yasal vardır. Özellikle obezite sınırına yaklaştıysanız kolay kilo vermek konusunda bazı duyumları unutmalısınız çünkü kilo almak çok kolaydır ancak vermek bazen çok zordur.

Özellikle kolay kilo verme konusu açıldığında herkesin aklında yanlışta olsa zayıflama ürünleri gelir. Bir çok zayıflama ürünü bulunmakta, zayıflatanları da var ancak ürünü ömür boyu kullanmanız imkansız ve kullanmayı bıraktığınız gibi eskisinden daha hızlı kilo almaya başlayacaksınız. Yıllardır verdiğiniz emekler boşa gidecek, ayrıca sağlığınızdan da olabilirsiniz.

Zayıflama ürünlerine yerine kolay kilo vermek için kendinize hobiler edinin. Aktiviteleriniz genelde uzak mesafeli olsun yani gezmek gibi. Yaşadığınız şehirdeki tarihi yerleri dolaşın, özel binaları turlayın, bol bol yer gezin görün. Bu zayıflamak adına edinebileceğiniz en güzel hobilerden biridir. Vücudunuz ve sağlığınız sizi psikolojinizle birlikte yönetir. Yani aklınızda durmadan yemeklerden uzak kalma düşüncesi yer alacağını kendiniz başka bir yöne yani bir hobiye odaklayın. Bu hobi de efor gerektiren bir hobi olunca zayıflamak çok keyifli bir hal alacak ve sizi psikolojik olarak etkilemeyecektir.

Şimdiden bol eforlu sağlıklı günler dileriz.

Etiketler:

Kolay kilo verme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. deniz dedi ki:

    çok iyi ama ayrıntılı değil

Sayfa başına git