Mesut Yar Antakya Biberiyle Zayıfladı

Mesut Yar Antakya biberi ile zayıfladı


Beyaz Show’da Cuma akşamı takipçilerine nasıl zayıfladığını anlatan Mesut Yar yine görenleri şaşırttı. Mesut Yar 40 kilo vererek görenlerine şaşırtmaya devam ediyor. Beyaz Show’da Mesut Yar nasıl zayıfladığını açıkladığını sporunda şart olduğunu söyledi.


Antakya biberinin zayıflamasında çok faydası olduğunu söylüyor Mesut Yar. Ancak bu biber yani zayıflatan Antakya biberi sadece 3 aylık bir dönemde yetişiyor. Haziran Temmuz ve Ağustos aylarında yetişen bu biber sadece Antakya bölgesine özel bir biber. Eğer bu biberlerden bu aylar dışında satıldığını görürseniz inanmayın diyor Mesut Yar. Antakya biberi metabolizma hızlandırıyor. Bu sayede Mesut Yar 3 ayda 40 kilo verdi. Antakya biberinin yanı sıra spor ve sağlıklı beslenme yöntemlerine de başvurduğunu söyledi Mesut Yar.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir