Mesut Yar diyetinin mucizesi lahanaMesut Yar diyetinin mucizesi lahana
16 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 2.809 kez okundu.

Verdiği kilolarla son zamanlarda bütün dikkatleri üzerine çeken Mesut Yar diyetinde ki mucize besinin lahana olduğunu açıkladı. Posta gazetesinde verdiği röportajında lahananın değerlendiren bahsetti.

Lahana hem kalorisi az hemde tok tutan bir besin olmasının yanı sıra vücuttaki yağların yakılmasında da etkili olduğunu söyledi.

Alkol ve gazlı içecekleri de hayatından çıkaran Mesut Yar alkolü birden bırakmış ancak gazlı içecekleri ve katkılı meyve sularınızı zamanla bırakabildiğini söylüyor. Şarkuteri ürünlerini ve sakatatı mutfağından uzaklaştırdığını söyleyen Mesut Yar zayıflamaya karar verdiyseniz bazı şeylere veda etmeye bilmelisiniz diyor. Çok sevdiği şalgam suyunu da hayatından çıkartmış çünkü büyük ölçüde tuz içerdiğini yediden yetmişe herkes biliyor. Turşu ve benzeri şeyleri de hayatından tamamen çıkartmış, onlar yarına tazele hallerini tüketmeye başlamış.

Mesut Yar kilo vermek kadar verilen kiloları geri almamak için çok dikkatli olunması gerektiğini söylüyor ve en önemli şeyinde azim olduğunu belirtiyor.

Mesut Yar’dan Örnek Zayıflama Menüsü

Kahvaltı: Kepek ekmeğine beyaz peynirli tost, 2 domates, 2 samandağ biberi, 2 salatalık, 1 çay kaşığı kekik balı
Ara öğün: 1 porsiyon ekşi meyve
Öğle yemeği: 1 porsiyon az yağlı ızgara balık, peynirli roka salatası, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği
Ara öğün: 1 fincan orta şekerli türk kahvesi, 5 adet kabuksuz taze badem
Akşam yemeği: 1 buçuk tabak lahana yemeği, 1 dilim kızarmış ekmek, 3 adet ızgara samandağ biberi (yoğurtlu) , bol bol yağsız yeşil salata, 1 avuç tuzsuz sarı leblebi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git