Mesut Yar Diyetinin Mucizesi Lahana

Mesut Yar diyetinin mucizesi lahana


Verdiği kilolarla son zamanlarda bütün dikkatleri üzerine çeken Mesut Yar diyetinde ki mucize besinin lahana olduğunu açıkladı. Posta gazetesinde verdiği röportajında lahananın değerlendiren bahsetti.

Lahana hem kalorisi az hemde tok tutan bir besin olmasının yanı sıra vücuttaki yağların yakılmasında da etkili olduğunu söyledi.

Alkol ve gazlı içecekleri de hayatından çıkaran Mesut Yar alkolü birden bırakmış ancak gazlı içecekleri ve katkılı meyve sularınızı zamanla bırakabildiğini söylüyor. Şarkuteri ürünlerini ve sakatatı mutfağından uzaklaştırdığını söyleyen Mesut Yar zayıflamaya karar verdiyseniz bazı şeylere veda etmeye bilmelisiniz diyor. Çok sevdiği şalgam suyunu da hayatından çıkartmış çünkü büyük ölçüde tuz içerdiğini yediden yetmişe herkes biliyor. Turşu ve benzeri şeyleri de hayatından tamamen çıkartmış, onlar yarına tazele hallerini tüketmeye başlamış.

Mesut Yar kilo vermek kadar verilen kiloları geri almamak için çok dikkatli olunması gerektiğini söylüyor ve en önemli şeyinde azim olduğunu belirtiyor.

Mesut Yar’dan Örnek Zayıflama Menüsü

Kahvaltı: Kepek ekmeğine beyaz peynirli tost, 2 domates, 2 samandağ biberi, 2 salatalık, 1 çay kaşığı kekik balı
Ara öğün: 1 porsiyon ekşi meyve
Öğle yemeği: 1 porsiyon az yağlı ızgara balık, peynirli roka salatası, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği
Ara öğün: 1 fincan orta şekerli türk kahvesi, 5 adet kabuksuz taze badem
Akşam yemeği: 1 buçuk tabak lahana yemeği, 1 dilim kızarmış ekmek, 3 adet ızgara samandağ biberi (yoğurtlu) , bol bol yağsız yeşil salata, 1 avuç tuzsuz sarı leblebi

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir