Mesut Yar Zayıfladı!

Mesut Yar zayıfladı!


Ekranların beğeniyle izlenen spikeri Mesut Yar verdiği kilolarda gündemde. Mesut Yar zayıfladı ve toplamda 40 kilo vererek görenleri şaşkına çeviren Mesut Yar doğum gününden sonra aldığı ani bir kararla zayıflamaya başladı. 1 ayda fazla kilolarının bir kısmında kurtulan Mesut Yar zayıflama sırrını takipçileri için anlattı. Mesut Yar’ı zayıflatan diyeti o kadar çok kişi merak ediyor ki programlarında bile bu konudan bahsetmek zorunda kalıyor zaman zaman.


Ekranlarda sık sık gördüğümüz başarılı sunucu Mesut Yar fazla kilolarından 1 ayda kurtuldu. Uzun zamandır medya da görev yapan Mesut Yar son zamanlarda aynanın karşısına geçtiğinde kendisini beğenmediğini itiraf  ederek diyete başladığını söyledi. Kiloları nedeniyle cinsellikte de sıkıntılar yaşayan Mesut Yar “altta olmaktan kurtuldum” diyerek cesur bir yorum yaptı.

Haberin devamı için tıklayın.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir