Nurgül Yeşilçay diyeti ile siz de kilo verinNurgül Yeşilçay diyeti ile siz de kilo verin
27 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 7.743 kez okundu.

Kilo almaya meyilli olan ünlülerimizden Nurgül Yeşilçay, formunu korumak için elinden geleni yapıyor.

Kilo almamak için yediklerine dikkat eden güzel oyuncu, gün içerisinde çok sık ve az miktarda yediğinden bahsediyor. Tam bir çikolata hayranı olan Nurgül Yeşilçay, ne olursa olsun çikolata tüketmekten vazgeçmeyeceğini belirterek; diyet çikolata yediğini söylüyor.

Kızartmayı da çok sevdiğinden fakat zararlı olduğu için çok fazla tüketmediğinden bahsediyor. Güne mutlaka su içerek ve sağlam bir kahvaltı ile başlıyor. Ara öğünlerde meyve salatası ya da elma tüketiyor. Öğlen hafif yemekler tercih eden güzel oyuncu, salata, diyet yoğurt ya da makarna tüketiyor. Arkasından tekrar bir ara öğün ile kepekli tost yiyerek karbonhidrat ihtiyacını karşılıyor. Akşam yemeklerinde de özellikle ızgara yemeye dikkat ediyor. Izgara balık ya da tavuğun yanında salata yiyor.

Gün içerisinde kahve ve çaydan uzak duruyor. Günde 1 saat kadar spor yapıyor. Ceviz ve fındık tüketiyor. Çok nadir yaptığı kaçamaklarda ise mantı yiyor.

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun.

UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Etiketler:

Nurgül Yeşilçay diyeti ile siz de kilo verin Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git