Nurgül Yeşilçay'dan ideal kilo önerileri

Nurgül Yeşilçay’dan ideal kilo önerileri


Ekranların sevilen ismi Nurgül Yeşilçay formunu hiç kaybetmiyor. İdeal kilosunu nasıl koruduğunu sorduklarında bazı ipuçları veriyor güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay. Kilosunu korumak konusunda kesin kararları olan ünlü isim bakın ne önerilerde bulunuyor.

Ekranların sevilen ismi güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay hem güzelliği hemde fiziği ile herkesin yakından takip ettiği bir isim. İdeal kilosunu korumak konusunda oldukça başarılı ve her projesinde kendini yine güzelliği ile öne sürüyor. Nurgül Yeşilçay kilosunu nasıl koruduğunu şu cümleler ile anlatıyor;

Yediğime, içtiğime dikkat etmeye çalışıyorum. Acıktığım zaman aç kalmamaya özen gösteriyorum. Bir şeyler yiyorum ama az yiyorum. İnsan vücudunun kızartma dışında her şeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yemeği abartmadığımız sürece mutlaka etkisini görüyorsunuz.

Kaynak: Gecce

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir