Reklam

Fazla Kilo ekibi kampanyalarınızı doğrudan hedef kitlenizle buluşturmak için en iyi çözümleri üretmeye devam ediyor. Reklamlarınıza değer kazandırıp geri dönüşümünü artırabileceğiniz etkili reklam çalışmalarınızı Gizli Medya İnternet Danışmanlık ajansı üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

 

FazlaKilo.Com sitesinde yer alan reklam alanları kategorilendirilebilmektedir. Tüm sayfalar, sadece ana sayfa, tüm kategoriler, tek kategori, haber içi ve en üst alan şeklinde yerleştirilmiştir.

 

300×250 Reklam Alanı
“Orta boy dikdörtgen” olarak da bilinir. Genellikle reklamverenlerin bu boyutta daha fazla reklam envanteri vardır. Bu da hem metin hem de resim reklamlar etkinleştirildiğinde kazancı artırabilir.

336×280 Reklam Alanı
“Büyük dikdörtgen” olarak da bilinir. Genellikle reklamverenlerin bu boyutta daha fazla reklam envanteri vardır. Bu da hem metin hem de resim reklamlar etkinleştirildiğinde kazancı artırabilir.

728×900 Reklam Alanı
“Leaderboard” olarak da bilinir. Genellikle reklamverenlerin bu boyutta daha fazla reklam envanteri vardır. Bu da hem metin hem de resim reklamlar etkinleştirildiğinde kazancı artırabilir.

300×600 Reklam Alanı
Bazen “yarım sayfa” olarak ifade edilir. Bu biçim, reklamverenlere mesajlarını duyurmak için daha geniş bir alan sağlar ve kullanıcılara zengin etkileşim olanakları sunabilir.

320×50 Reklam Alanı
“Mobil leaderboard” olarak da bilinir. Bu biçim, mobil cihazlar için optimize edilmiş bir banner’dır.

468×60 Reklam Alanı
“Banner” olarak da bilinir. Bu biçim, 728×90 leaderboard’un uymadığı küçük alanlara sığabilir.

Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.