Saba Tümer nasıl zayıfladı ?

Saba Tümer nasıl zayıfladı ?


Ekranları bayan kahkahası Saba Tümer verdiği kilolarla konuşulmaya devam ediyor. Şeyda Coşkun ile beraber çalışarak hızlı ve sağlıklı kilo verdiği gözlerden kaçmadı Saba Tümer’in. Ekranda neşesi ve sempatik tavırlarıyla izleyenleri kendine hayran bırakan Saba Tümer nasıl zayıfladı merak ediyorsanız işte cevapları.

Saba Tümer; Şeyda Coşkun ile çalışarak 10 kilo vermiş. Rejim yaparak, yürüyüş yaparak 10 kilo verdiğini açıklayan Tümer, kilo vermeye başlamadan önce zayıflama konusunun insana çok zor geldiğini ama kilo vermeye başladıktan sonra işlerin daha kolaylaştığını belirtiyor.

Önemli olan kilo vermeye inanmak ve başlamak diye ekleyen Tümer; her sabah mutlaka yürüyüşe çıktığını daha sonra kendine özel hazırlanan diyet programını da uygulayarak 1 yıl içerisinde 10 kilo verdiğini açıklıyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.