Saraçoğlu; 1 haftada 4 kilo!Saraçoğlu; 1 haftada 4 kilo!
16 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 7.116 kez okundu.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu televizyon ekranlarından verdiği önerilerle sağlık ve zayıflama konusunda bir çok mucize niteliğinde öneride bulunuyor. Bitkilerle sağlığımıza nasıl kavuşuruz diye merak ediyorsanız Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun önerilerine kulak verebilirsiniz.

 

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu 1 haftada sağlıklı bir şekilde 4 kilo verebileceğini belirttiği bir programda zayıflamak isteyen kadınları heyecanlandırdı. Her ne olursa olsun önce bir uzmana danışmanız gerektiğini yine belirtelim ama bu öneride sizi zayıflatabilir.

1. gün; sadece muz haricinde istediğiniz kadar diğer meyvelerden tüketebilirsiniz.
2. gün; bir gün boyunca istediğiniz ölçüde rahatlıkla tüketebileceğiniz sebze yemekleri (sadece patates yemeği hariç)
3. gün; yine istediğiniz kadar sebze yemeği ve meyve tüketebilirsiniz (patates ve muz tüketimi hariç)
4. gün; beş adet muz ve beş bardak süt tüketin,
5. gün; artık haşlanmış sebze tüketebilirsiniz, aynı zaman da ızgarada hazırlanarak pişirilmiş bir parça tavuk, biftek ya da balık yiyebilirsiniz. Hem öğle yemeğin de hem de akşam yemeğin de,
6. gün; iki parça kadar ızgara da hazırlanan biftek, çiğ sebze tüketimi mesela; lahana, kereviz, havuç, domates vb. bu öğün hem öğlen yemeğin de hem de akşam yemeğin de tüketilebilir.
7. gün; öncelikle haşlanmış sebze, ızgarada pişirilerek hazırlanan tavuk, biftek ya da balık tüketimi yüne hem öğle hem de akşam yemeğin de tüketebilirsiniz. 

Etiketler:

Saraçoğlu; 1 haftada 4 kilo! Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git