Saraçoğlu; 1 haftada 4 kilo!

493
Saraçoğlu; 1 haftada 4 kilo!
Saraçoğlu; 1 haftada 4 kilo!

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu televizyon ekranlarından verdiği önerilerle sağlık ve zayıflama konusunda bir çok mucize niteliğinde öneride bulunuyor. Bitkilerle sağlığımıza nasıl kavuşuruz diye merak ediyorsanız Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun önerilerine kulak verebilirsiniz.

 

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu 1 haftada sağlıklı bir şekilde 4 kilo verebileceğini belirttiği bir programda zayıflamak isteyen kadınları heyecanlandırdı. Her ne olursa olsun önce bir uzmana danışmanız gerektiğini yine belirtelim ama bu öneride sizi zayıflatabilir.

1. gün; sadece muz haricinde istediğiniz kadar diğer meyvelerden tüketebilirsiniz.
2. gün; bir gün boyunca istediğiniz ölçüde rahatlıkla tüketebileceğiniz sebze yemekleri (sadece patates yemeği hariç)
3. gün; yine istediğiniz kadar sebze yemeği ve meyve tüketebilirsiniz (patates ve muz tüketimi hariç)
4. gün; beş adet muz ve beş bardak süt tüketin,
5. gün; artık haşlanmış sebze tüketebilirsiniz, aynı zaman da ızgarada hazırlanarak pişirilmiş bir parça tavuk, biftek ya da balık yiyebilirsiniz. Hem öğle yemeğin de hem de akşam yemeğin de,
6. gün; iki parça kadar ızgara da hazırlanan biftek, çiğ sebze tüketimi mesela; lahana, kereviz, havuç, domates vb. bu öğün hem öğlen yemeğin de hem de akşam yemeğin de tüketilebilir.
7. gün; öncelikle haşlanmış sebze, ızgarada pişirilerek hazırlanan tavuk, biftek ya da balık tüketimi yüne hem öğle hem de akşam yemeğin de tüketebilirsiniz. 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here