Selülite Karşı Koruyucu Salata

Selülite karşı koruyucu salata


Selülite karşı koruyucu bir çok yöntem vardır. Bunların arasında en etkili olan yöntem elbette spordur ancak selülitlerden kurtulmak isterken beslenme şeklinize de önem vermelisiniz. Bunun yanı sıra selülite karşı besinler de tüketmekte fayda var.

Selülit karşıtı koruyucu salata ile sporun yanı sıra selülitlerden kurtulmak için ek bir önlemde almış da olabilirsiniz. Selülit kadınların en korkulu rüyasıdır. Yazın deniz hayali kuran bayanlar selülitlerden dolayı kabus dolu günler yaşıyor ama artık selülitlerden kurtulmanın zamanı geldi.

Selülite Karşı Koruyucu Salata

1 tane sarı kabuklan isoyulmuş, beyazları duran taze, orta boy limon, 5 yaprak roka, 5 yaprak tere, 2 tane tazesoğan, yeşil bölümleri de doğranmış olmalı, 5-6 tane 5saplarıyla beraber maydanoz 3 parça dereotu, 1 avuç marul

Hazırlanışı:

Tüm malzeme iri iri kıyılır. Limonlar da suyu salata kabı içinde kalacak şekilde, parmak büyüklüğünde doğranır. Üzerinebiraz sumak ekilir ve tüm salata malzemesi tahta bir kaşık ile karıştırılır.Salatanın üzerine çok çok az sızma zeytinyağı ve 4-5 adet fazla tuzu alınmış yeşil zeytin eklenir. Ana yemekten önce aç karnına yenir. İsteyenler bu salatayı taze greyfurtla da yapabilir.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir