seyda-Coskun-ile-formda-kalin

Şeyda Çoşkun ile diyet


Bir çok ünlü ismi zayıflatarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şeyda Çoşkun zayıflatma konusunda sosyetenin vazgeçilmez ismi olduk ancak bazı handikaplar var. Sertifikası olmadığı halde spor ve diyet programı uygulatan Şeyda Çoşkun ile zayıflamak nasıl mümkün ?

Ünlülerin peşinden koştuğu zayıflatma uzmanı Şeyda Çoşkun ile diyet yapmak değil düzenli bir hayat modeli uygulamakla zayıflayan ünlülerle doldu aslında ortalık. Şeyda Çoşkun ile diyet yapan yok, spor yapan çok. Bu nedenle zayıflama konusunda bir diyet aramak yerine sağlıklı bir hayat şekli bulmak en mantıklısı.

Şeyda Çoşkun popüleritesinin ardından başı sağlık bakanlığı ile belaya girmek üzereymiş. Çünkü sertifikasız zayıflatan kişiler biliyorsunuz yasal değiller. Bu nedenle Şeyda Çoşkun ile diyet konularına pek inanmayın.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir