Sibel Can Durmadan Zayıflıyor

Sibel Can durmadan zayıflıyor


Sık sık kilo almasının yanı sıra hızlı bir şekilde kilo vermesiyle gündeme gelen Sibel CAN zayıflama sırlarını anlattığında hiç kimseden duymadığınız formüller geliştirdiğini göreceksiniz. Sibel CAN zayıflamak için kendine bir puan sistemi hazırlamış. Anlayacağınız ünlü şarkıcı kendi zayıflama formülümü kendi bulmuş.


Puanlı diyetle 7 kilo veren sanatçı “Mesela salata 0 puan. Amaç 16 puanı aşmamak “ dedi. Ünlü sanatçı Sibel Can son 3 ayda 7 kilo vererek hayranlarının karşısına yeni görüntüsüyle çıktı. Sanatçı Kanal Türk’te yayımlanan “Laf Aramızda” programına katılarak puan sistemiyle zayıflamanın sırlarını anlattı.

MEYVELER 0 PUAN

Tipik bir Türk kadınıyım. Hiç kuru olmadım ben, zayıfken bile etli oldum. Zaman zaman kendimi kilo alarak ödüllendiririm. İlk defa ’Puan’ sistemiyle zayıfladım. Mesela 1 dilim ekmek 1 puan, salata 0 puan, 6 suşi 1 puan, dondurma 1 puan, 1 parça çikolata 1 puan. Meyveler hep 0 puan, mesela sebzeli çorba 0 puan. Gün içinde 16 puanı geçmemek lazım.

BU NASIL 58 KİLO

Mesela canım dondurma çekti. 3 top yerim. Alt tarafı 3 puan. Unutmayın tek hedef 16 puanı aşmamak. Ama ben 10 puanda kalmayı başarıyorum. Üç ayda 7 kilo kadar verdim. Şu anda 58 kiloyum ve daha fazla kilo vermek istemiyorum.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir