Sivilce ve Lekeler İçin Lavanta Kürü

Sivilce ve Lekeler İçin Lavanta Kürü


İbrahim Saraçoğlu sivilce ve lekeler için lavanta kürü formülünü paylaştı. Bir çok genç kızın korkulu rüyası sivilceler ve cilt lekeleri için İbrahim Saraçoğlu lavanta kürünü sizlere anlatıyor. Lavanta kürü sayesinde sivilce ve lekelerden kurtulabilirsiniz.


Bitkilerle cilt bakımı asırlardır kullanılan en doğal yöntemlerdir, sizde sivilcelerden bıktıysanız lavanta kürünü deneyebilirsiniz.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, vitiligo, akne, ciltteki sivilce ve lekeler için lavanta kürü uygulanmasını öneriyor.

1 tutam kadar (yaklaşık 5 gram) lavantayı 0,3 litre (1,5 bardak su) kaynayan su içerisine atın ve 10 dakika kısık ateşle demleyin. Demlerken kaynar halde tutmaya özen gösterin, fokur fokur kaynamaması gerekmektedir.  Demleme işleminin ardından hemen süzün ve içmeden önce ılıtın. Bu kürün vitiligo, sivilceler ve ciltteki lekeri temizleme özelliği bulunmaktadır.

  • Kuru soğan, patlıcan, domates ve bulguru az tüketin
  • Güneş ışınlarının dik açıyla geldiği zamanlarda güneşe çıkmayın (10:30 – 16:00 arası)
  • Yemeklerinizde mısır ekmeği ve kabuklarını soymadan elma tüketmeye özen gösterin

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir