SmoothShapes İle Zayıflayın

Smooth Shapes ile zayıflayın


Ağrı ve sızı olmadan zayıflamanın bir diğer yolu da Smooth Shapes. Sekiz seans yada hafta 2 kez tedaviyle 20 günde 2 beden zayıflamanıza yardımcı oluyor. Amerika’da bir çok kadının kullandığı Smooth Shapes ile zayıflamak artık çok daha kolay. Smooth Shapes güvenli, rahat ve kalıcı sonuçlar sağlayan bir selülit tedavisidir. Sahip olduğu teknoloji ile diğer yöntemlerden tamamen farklı bir yaklaşım sunmakta.

Selülitle mücadelede son teknoloji artık Türkiye’de !

Genel inanışın aksine, selülit fazla kilodan veya aşırı yağlanmadan oluşmaz. Selülitin oluşumunun temel sebebi; yağ hücrelerinin, formunun bozulması sonucu, vücudun çeşitli bölgelerinde sıkışmasıdır. Yağ hücrelerinin büyümesi ve formunun bozulması ile vücudun lenf kanallarında dolaşan fazla su dışarı atılamaz ve yağ hücrelerinin daha da büyümesine yol açar. Büyüyen yağ hücreleri, aralarından bulundukları kolajen bantlarına baskı yaparlar ve kolajen bantları deriyi aşağı çekerek, selülit adı verilen deri yüzeyindeki çukurluklu görünümü oluşturur. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme selülit oluşumunu azaltabilir ancak var olan selülit sadece ve sadece uygun bir tedavi yöntemi ile giderilebilir.

Selülit tedavisinde, ne düzenli bir egzersizin ne de iyi bir diyet programının yeterli olmadığı maalesef artık uzmanlar tarafından da kabul edilen bir gerçek. Ancak, uygun bir tedavi ile artık selülitlerinizden kurtulmanız mümkün. SmoothShapesXV®, selülit tedavisinde geliştirilen en son yöntem. Kendi patentli teknolojisi ile tüm vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan ve bu sayede deri yüzeyindeki selülit görünümünden kurtulmanızı sağlayan SmoothShapesXV, Amerika’dan sonra Türkiye’de. SmoothShapesXV®, son derece keyifli ve hiçbir rahatsızlık vermeden uygulanan tedavi yöntemi sayesinde selülit görünümünü gidermekle beraber, cilde daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Selülitle mücadelede yepyeni bir dönem açan SmoothShapesXV®, binlerce kadın için basit, etkili ve kalıcı bir çözüm sunuyor.SmoothShapesXV® sisteminin kullandığı teknoloji Eleme Medical’in mühendisleri tarafından geliştirilmiş Photomology® adı verilen yenilikçi bir yaklaşımdır. Bu teknoloji sayesinde, formu bozulan yağ hücreleri yenilenir ve selülit görünümü giderilir. SmoothShapesXV®, selülit tedavisinde gelinen son nokta olmakla beraber aynı zamanda bu alanda öncü bir teknolojiye sahiptir.

SmoothShapesXV®, komple bir vücut şekillendirme sistemidir. Vücutta selülit oluşumunu tetikleyen yağ hücrelerini lazer ve ışık enerjisi ile şekillendirerek daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar. Işık enerjisi ile önce formu bozulan yağ hücrelerini geçirgen hale getirir, ikinci aşamadaki lazer ışığı ile geçirgen hale gelen yağ hücrelerindeki fazla yağı sıvılaştırır.
Son aşamada, vakum ve mekanik masaj uygulaması ile sıvılaşan yağ vücudun lenf kanallarına yönlendirilir ve buradan böbrekler vasıtası ile vücuttan atılır. Böylece, deri yüzeyindeki selülit görünümünde kurtulmakla beraber cildin daha gergin ve pürüzsüz bir hal alması sağlanır. SmoothShapesXV sistemi, kalıcı selülit tedavisinde FDA tarafından ve Amerikan Dermatoloji Derneği (ADD) onaylanmış tek tedavi yöntemidir.

 

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir