Soğuk Havayla Zayıflama

Soğuk havayla zayıflama


Donarak zayıflamak yani soğuk havayla zayıflamak nasıl olur diye merak ediyorsanız işte sorularınızın cevapları. Donarak yani -170 derecede azot gazıyla zayıflamak mümkün. 20 saniye -30 dereceden başlayarak -170 dereceye kadar yükselen soğuk hava dalgasıyla 1 ayda 10 kilo verebiliyorsunuz.

Soğuk havayla yani -170 derece soğuk havayla kilo vermek mümkün. Zayıflamak için yağ yakan bu yöntem Türkiye’de daha yeni yeni uygulanmaya başladı. Eski çağlardan gelen soğuk havayla yağ yakma yöntemi görenleri şaşırtıyor. 20 seansta 10 kilo verdiren bu yöntem bir dakikalık seanslarla başlıyor 10-20 dakikalık seanslara kadar yükseliyor.

Kilo vermenin yanı sıra romatizmalara ve cilt güzelliği içinde kullanılıyor. Kilo sonrası vücudun sarkan yerleri içinde kullanılan bu yöntem selülit içinde kullanılıyor. Ancak şuan sadece bir kaç uzman tarafından tarafından yapılabiliyor.

 

 

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

3 Comments

 1. Avatar
  Gizem demir
  28 Haziran 2012

  Hangi uzman tarafından uygulanıyor bilgi nereden alabiliriz?

  Cevapla
  • Avatar
   29 Haziran 2012

   Gizem Hanım;

   Reklam içeren bir cevap olacağı için yanıt veremiyoruz. Arama motorları üzerinden “soğuk hava ile zayıflama merkezi” şeklinde arama yaparak sorunuza cevap bulabilirsiniz.

   Cevapla
   • Avatar
    Filiz
    05 Haziran 2015

    Soğuk hava ile zayıflama merkezi başlığında arama motorlarında hep soğuk lipoliz çıkıyor, ikisi farklı şeyler sanırım,daha ayrıntılı bilgi verermezmisiniz.

    Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir