Soğuk havayla zayıflamaSoğuk havayla zayıflama
24 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 3.542 kez okundu.

Donarak zayıflamak yani soğuk havayla zayıflamak nasıl olur diye merak ediyorsanız işte sorularınızın cevapları. Donarak yani -170 derecede azot gazıyla zayıflamak mümkün. 20 saniye -30 dereceden başlayarak -170 dereceye kadar yükselen soğuk hava dalgasıyla 1 ayda 10 kilo verebiliyorsunuz.

Soğuk havayla yani -170 derece soğuk havayla kilo vermek mümkün. Zayıflamak için yağ yakan bu yöntem Türkiye’de daha yeni yeni uygulanmaya başladı. Eski çağlardan gelen soğuk havayla yağ yakma yöntemi görenleri şaşırtıyor. 20 seansta 10 kilo verdiren bu yöntem bir dakikalık seanslarla başlıyor 10-20 dakikalık seanslara kadar yükseliyor.

Kilo vermenin yanı sıra romatizmalara ve cilt güzelliği içinde kullanılıyor. Kilo sonrası vücudun sarkan yerleri içinde kullanılan bu yöntem selülit içinde kullanılıyor. Ancak şuan sadece bir kaç uzman tarafından tarafından yapılabiliyor.

 

 

Etiketler:

Soğuk havayla zayıflama Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Gizem demir dedi ki:

  Hangi uzman tarafından uygulanıyor bilgi nereden alabiliriz?

  1. Fazla Kilo Fazla Kilo dedi ki:

   Gizem Hanım;

   Reklam içeren bir cevap olacağı için yanıt veremiyoruz. Arama motorları üzerinden “soğuk hava ile zayıflama merkezi” şeklinde arama yaparak sorunuza cevap bulabilirsiniz.

   1. Filiz dedi ki:

    Soğuk hava ile zayıflama merkezi başlığında arama motorlarında hep soğuk lipoliz çıkıyor, ikisi farklı şeyler sanırım,daha ayrıntılı bilgi verermezmisiniz.

Sayfa başına git