Ulan İstanbul'un Yaren'i 2 ayda 15 kilo verdi

Ulan İstanbul’un Yaren’i 2 ayda 15 kilo verdi


Ekranların sevilen dizisi Ulan İstanbul’un en sevilen karakterlerinden Yaren’i canlandıran Şebnem Bozoklu, fazla kilolarından bakın nasıl kurtuldu?

Yaren karakterine can veren Şebnem Bozoklu, 2 ay kadar kısa  bir sürede 15 kilo vererek kilo veren ünlüler listemize girdi. Özel hoca eşliğinde zayıflayan güzel oyuncu, zayıflama sırrını açıkladı.

İşlenmiş hiçbir gıdayı tüketmediğini, besinleri doğal hali ile tükettiğini söyledi. Çocukluğundan beri hayali olan kick boks sporunu yapmaya başladı. Zayıflama sırrını şu şekilde açıkladı:

‘Kick boks, çocukluk hayalimdi ve hep yapmak istediğim bir spordu. Bir süredir dünya şampiyonumuz Apache Serkan ile çalışıyorum. 30’umdan sonra fırsat buldum. Bence antrenmanı en zevkli spor. Ayrıca paleo beslenme biçimiyle besleniyorum. Yıllardır yapmam gereken şeyin bu olduğunu fark ettim. Kick boks ve paleo bana hiç zorlanmadan iki ayda 15 kilo verdirdi.’

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir