Ünlüler bu programla zayıflıyor!

Ünlüler bu programla zayıflıyor!


Dünyaca ünlü yıldızlar nasıl zayıflıyor merak edinler için işte cevap: Yıldızlar Diyeti! Starlar bu diyetle zayıflıyor ve formda kalıyor. Hayranlarının merak ettiği merak edilen diyetin detayları ve çok daha fazlası bu haberde.

Madonna, Mel Gibson, Matt Damon, Jim Carey, Shania Twain, Courtney Cox, Minnie Driver, Mariah Carey, Tom Cruise, Julia Roberts, Keanu Reeves, Cameron Diaz ve Brad Pitt gibi dünyaca ünlü isimler bu diyet programını uygulayarak istedikleri vücut ölçülerine ulaştılar.

Ek hiç bir ürün kullanmadan zayıflayan dünyaca ünlü yıldızları zayıflatan bu program sayesinde sizde kısa sürede zayıflayabilir ve forma girebilirsiniz. Özellikle bu programı uygularken spor yapmayı ihmal etmemeniz gerekiyor. Hızlı tempolu yürüyüş ve koşu ile mutlaka 3’le 8 saat arasında spor yapmalısınız. Ağırlık kaldırmalı, jimnastik çalışmalardan oluşan ikinci bölümde 30 dakikayla iki saat kadar sürmeli.

Elma sirkesi toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur ve en iyi yağ yakıcı özelliğine sahiptir. Elma sirkesinde bulunan maddeler yağ hücrelerinin oluşmasını engeller. Spor yaparken her saat 1-2 bardak ve ya 2-3 saatte bir 1 litre su içmeyi ihmal etmeyin. Sağlıklı kalmak istiyorsanız vücudunuzu susuz bırakmayın. Su, yiyeceklerin sindirilmesine yardımcı olur, vücut ısınızı dengeler, hücrelere besin ve oksijen taşır. Toksin ve diğer zararlı maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda tampon görevi görerek doku ve organların korunmasını da sağlar. Vücudun susuz kalması sonucu yüksek tansiyon, astım, alerji, migren, baş ağrısı gibi çok sayıda hastalık ortaya çıkar.

Listede yer alan yiyecek ve içecekleri yeterli enerjiyi sağlaması ve kilo vermeye yardımcı olması için hafta da en az 1 ile 4 kez tüketmeye çalışın.

1 bardak içine Ginseng katılmış yeşil çay
1 veya 2 kaşık katıksız, organik bal
1 veya 2 kaşık organik elma sirkesi

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir