Ünlüler organik beslenerek zayıflıyor

49
Ünlüler organik beslenerek zayıflıyor
Ünlüler organik beslenerek zayıflıyor

Ünlü isimlerin nasıl formda kaldıkları her zaman merak konusudur. Özellikle dizi oyuncuları ve şarkılar ilk sırada gelir. Aslında hiç kimse ile paylaşmadıkları bir sırları var, organik beslenme. Bu seçenek zor olabilir ama önemli bir etken.

Yediklerine her daim dikkat ederek zayıfladıklarını da eklemeliyiz. Her ne koşulda olsun yediklerine organik besinler katarak formda kalabiliyorlar. Sağlıklı kalmak için organik gıdaları tercih eden ünlüler, kişiye özel beslenme yöntemi ile de formlarını koruyor. Ayşegül Ekşioğlu, Begüm Şen, Seray Sever, Songül Öden, Raquel Habib, Aydın Uğurlular ve Yavuz Turgul’un MBF denilen yönteme başvurduğu biliniyor. Cem Yılmaz’ın da kilo vermek için beslenmede detoks programını tercih ettiği söyleniyor.

Tercih ettikler program uygulamaları genelde değişiyor. Vücut ağırlıklarına göre beslenme şekilleri değişiyor. Damak tadı ve sağlık koşullarını da hesaba katarsak hangi ünlünün hangi organik besini tükettiğini tahmin etmek zor tabi ki ama ana koşul organik tüketim.

Kaynak: Gecce

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here