Vitamin Testi Türkiye’deVitamin Testi Türkiye’de
3 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 1.171 kez okundu.

Dünya’da bir çok ülkenin kullandığı vitamin testi sonunda Türkiye’ye geldi. Amerika’da son zamanlarda zayıflama ve sağlık problemlerini ortaya çıkartmak adına uygulanan bu yöntem sayesinde sağlık kurumlarında yapılan tahliller sonucu vücudunuzun neye karşı tepki verip vermediğini öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede kilo almak yada vermek kolaylaşıyor.


Vitamin testi ile artık hangi vitamine ve hangi besinlere ihtiyacınız olduğunu öğrenmeniz mümkün olacak. Türkiye’de uygulanmaya başlayan bu test her yaş için yapılabiliyor. Kilo sorunları, saç dökülmesi, kısırlık, kemik erimesi gibi bir çok hastalığı ortaya çıkaran vitamin testini en yakın sağlık kuruluşlarından yaptırmanız mümkün.

Vitamin testi sonrasında aldığını raporları beslenme uzmanlarına ilettiğinizde size beslenme şeklinizin grafiğini çok rahat çıkartabiliyorlar. Bu sayede sağlıklı bir beslenme şekli ile ya kilolardan kurtuluyorsunuz yada hiç kilo almadan sağlıklı bir şekilde beslenmenizi sürdürüyorsunuz.

Vitamin testi sonrasında diğer sağlık problemleri de ortaya çıkıyor, bu sayede vitamin eksikliği gibi bir çok konuda vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri öğrenmiş oluyorsunuz. Bu testi tüm sağlık kuruluşlarında yaptırabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git