Vücutta yağ yakan besinlerVücutta yağ yakan besinler
7 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 5.161 kez okundu.

Yağ yakan besinler denildiğinde akla her zaman sirke gelir ancak sirke vücuttaki yağları yakma konusunda çok da etkili değildir. Sirke ile yağ yakmak mümkün olsa da kas yakmakta mümkündür. Bu nedenle yağlarınızdan kurtulmak isterken sağlığınıza zarar vermeyin. Vücuttaki fazla yağlarınızı yakmak için elbet bazı önerilerimiz var.

Yağ yakmak için az yağlı süt, az yağlı yoğurt, az yağlı peynir, yulaf, arpa, yumurta, ceviz, elma, armut, keten tohumu, sirke, yeşil çay, badem ve dolmalık biber tüketmenizde fayda var. Ayrıca zayıflarken yumurta akı kullanabilirsiniz çünkü yumurta akı tok tutma özelliğine sahiptir.

Karın bölgesinde ki yağları kalsiyum desteği ile yakmak daha mümkün. Yağ yakarken kalsiyum vücudun en çok ihtiyaç duyduğu besinlerden biridir. Ayrıca badem yada ceviz ara öğünlerde kesinlikle kullanılmalıdır. Bunlar dışında meyve yada yoğurtta ara öğün olarak kullanılabilir.

Fazla Kilo
Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun.

UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git