Yağ yakmanın yollarıYağ yakmanın yolları
19 Mart 2013 tarihinde eklendi, 3.010 kez okundu.

Zayıflamak için önce vücut biriktirdiği yağları eritmek zorundadır. Yağ yakımı da vücudun en çok zorlandığı şeydir. Spora ilk başlandığında verilen kilolar atılan su ve gazdır. Sonrasında yağ yakımı başlar ve buda uzun bir süreçtir. Zor olsa da yağ yakmanın kolay yolu da var tabi ki.

Amerika’ da yapılan bir araştırma sonucunda kilo vermek ve yağ yakmak için ilginç bir yöntem ortaya çıktı. Düşük kalorili diyetlerde yoğurt tüketen kilolu kişiler ile yoğurt tüketmeyen kişiler arasındaki yağ yakma oranlarının karşılaştırıldığı bu çalışma, yoğurdu daha önemli konuma getirmektedir.

Diyetlerinde üç öğün yağsız yoğurt tüketen kilolu kişiler yoğurtsuz diyet uygulayan kilolu kişilere oranla  % 22 daha fazla kilo verdikleri, % 61 daha fazzla yağ yaktıkları tespit edildi.  Ayrıca diyetlerinde yoğurt tüketen kişilerin karın bölgelerinde % 81 daha fazla yağ yaktıkları tespit edildi.

 

 

Fazla Kilo
Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun.

UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git