Yarım Saat Sporla Zayıflayın

Yarım saat sporla zayıflayın


Sadece diyet yaparak, önerilen çayları içerek zayıflamak mümkün değil. Ancak diyetinize düzenli uyar, gereken bitkisel destekleri alır, sporunuzu da ihmal etmezseniz kilo verdiğinizi görürsünüz. Unutmayın, spor yaparken uymanız gereken kurallar var. Eğer açık havada değil de salonda spor yapıyorsanız hu yazıyı çok dikkatli okuyun.

Salon sporları ve egzersizlerinden önce ısınmayı unutmayın. Isınma gibi antrenman sonra soğuma da önemlidir. Yapılan egzersizler birden kesilmemeli, kademeli olarak tempo düşürülmeli. Soğuma ile beraber doğru şekilde uygulanacak germe egzersizleri vücudun daha kolay dinlenmesini, rahatlamasını sağlayacaktır. Gerdirmelerle sağlanan eklem hareket genişliği sportif ve günlük hayattaki performansa hem fizyolojik hem psikolojik olarak katkıda bulunur. Bu nedenle antrenman programına gerdirme egzersizleri konulmalı ve bu mutlaka uzman bir eğitmen tarafından yaptırılmalı.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir