Yaz diyeti vakti geldi!

Yaz diyeti vakti geldi!


Yaz kapıda derken sonunda geldi ve artık fazla kilolarla vedalaşmanız gerekiyor. Kavrulan yaz günlerinde kilolarınızı gizlemek yerine rahat rahat giyinmek sizin elinizde. Hem yazı keyifle geçirin hemde zayıflayarak sağlığınıza yeniden kavuşun.

Uzmanlara göre yazın kilo vermek daha kolay çünkü güneş ve bol su tüketimi kilo vermenizi kolaylaştıran şeyler. Yazı sebep ederek kilolarınızla vedalşamanız için size kayda değer bir kaç önerimiz var.

Öncelikle yazın zaten bol su tüketmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Bununla birlikte sabah erken saatlerde güzel bir yürüyüş, öğle saatlerinde güzel bir uyku ancak akşam üstü yine sıkı bir yürüyüşle günü tamamlıyoruz. Yediklerimiz artık kesinlikle yağdan arınmış şeyler oluyor. Bol bol meyve değil! ama meyve tüketmeye dikkat ediyoruz. Hamur işlerine son verip bolca sebve yemeğine yöneliyoruz. Bol su, egzersiz ve düzenli beslenerek hızlıca kilo veriyoruz.

1 haftada ortalama 7 günde zayıflamak için bu tarz bir tempo sizi güzel bir vücuda kavuşturacaktır. Önemli olan 7 gün boyunca bu öneriyi uygulamak ve hiç ihmal etmemek.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir