Yaz diyetine hazır mısınız?

26

Mart ayından sonra yaza hazırlıklar hızlanır. Kışın alınan kilolar artık bir sorundur ve bu kiloları vermek için ne gerekiyorsa yapılır ancak zayıflamak isterken sağlınızdan da olmayın. Uzmanlar hızlı zayıflatan diyetlerin herkese göre olmadığını söylüyor. Özellikle öbezite sınırındaki bireyler zayıflamak için normal kilolardaki kişilerle aynı beslenme programlarını uygulamamalıdır.

Bir iki ayda verebileceğiniz maksimum kilo asla net olarak söylenemez çünkü kişiden kişiye ve uygulanan programa göre değişir. 2 ayda 10 kilo vermekte mümkün 1 kilo da vermekte. Bu nedenle öncelikle kendinizi ve özellikle metabolizmanızı tanımalısınız. Zayıflamak için bir diyet programı uygulamak elbette şart ama öncesinde bir uzmana danışmanızda fayda var. Sağlıklı bir yaşam ve yaza bomba gibi girmek için yapılması gerekenler belli, önce bir uzmana danışmak, sonrasında kendinize en uygun diyet programını seçmelisiniz. Ardından alışkanlıkları değiştirip sporla bunu desteklemelisiniz.

1 YORUM

  1. […] Yaz diyetine hazır mısınız? Yaza fit girmek için beslenme önerileri Yaz detoksunun püf noktaları Yaz diyeti vakti geldi Yaz geldi, peki kilolar? Bu yaz zayıf olun! Yaza fit girmenin yolları Fazla Kilo Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun… […]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here