Yaz diyetine hazır mısınız?Yaz diyetine hazır mısınız?
1 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 5.583 kez okundu.

Mart ayından sonra yaza hazırlıklar hızlanır. Kışın alınan kilolar artık bir sorundur ve bu kiloları vermek için ne gerekiyorsa yapılır ancak zayıflamak isterken sağlınızdan da olmayın. Uzmanlar hızlı zayıflatan diyetlerin herkese göre olmadığını söylüyor. Özellikle öbezite sınırındaki bireyler zayıflamak için normal kilolardaki kişilerle aynı beslenme programlarını uygulamamalıdır.

Bir iki ayda verebileceğiniz maksimum kilo asla net olarak söylenemez çünkü kişiden kişiye ve uygulanan programa göre değişir. 2 ayda 10 kilo vermekte mümkün 1 kilo da vermekte. Bu nedenle öncelikle kendinizi ve özellikle metabolizmanızı tanımalısınız. Zayıflamak için bir diyet programı uygulamak elbette şart ama öncesinde bir uzmana danışmanızda fayda var. Sağlıklı bir yaşam ve yaza bomba gibi girmek için yapılması gerekenler belli, önce bir uzmana danışmak, sonrasında kendinize en uygun diyet programını seçmelisiniz. Ardından alışkanlıkları değiştirip sporla bunu desteklemelisiniz.

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun.

UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Etiketler:

Yaz diyetine hazır mısınız? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git