Yeni Bir Hayat programında zayıflayanlar

Yeni Bir Hayat programında zayıflayanlar


Yeni Bir Hayat programında zayıflayanlar herkesi ekranlara kilitledi. Semra 25, Fulya 38.3 ve Hakan 50.5 kg vererek finale kalmayı başardılar ve paradan daha önemli olan şeyi, sağlıklarını geri kazandılar. Artık çok mutlu ve sağlıklı oldukları yüzlerinden de belli oluyor. Yarışmacılar bakalım yeni hayatlarında kurdukları düzeni devam ettirebilecekler mi.

Semra 25, Fulya 38.3 ve Hakan 50.5 kg vererek finale adını yazdıran üç kişi oldu. Yarışmacılar yarışma boyunca çok savaştılar ancak finale kalan üç isim her zaman çok konuşulacak. Özellikle Elif ve Macit’in değişimleri herkesi çok şaşırtmıştı ancak bu iki isim finali göremedi.


DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

2 Comments

 1. Avatar
  veli ceylan
  24 Haziran 2012

  slm bende kilo vermek isdiyorum yasim 44 su anan 128kilodayaim artik bende idal kilom düsmek isdiyorum banan yardimci olumsunuzu saygilar veli ceylan acel cevap bekjliyorum

  Cevapla
  • Avatar
   25 Haziran 2012

   Veli Bey;

   Kilo vermek için önce bir uzmana danışmanızda fayda var yada doktorunuza gidip kullanabileceğiniz diyet listelerini alabilir ve zayıflamaya başlayabilirsiniz…

   Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir