Yılbaşı menüsü kilo aldırıyor!Yılbaşı menüsü kilo aldırıyor!
31 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 2.206 kez okundu.

Yeni yılda eğlenmek herkesin hakkı ancak eğlenirken sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kilo aldırmaz yada bir geceden ne olur diye düşünenler 1 günde bir kaç kilo alabilir. Riskli bir akşam yaşamamak ve sağlığınızı tehlikeye atmamak için yediklerinize yılbaşı geçesinde de dikkat etmelisiniz.

Ufak atıştırmalıklar bile ciddi kalori barındırdığı için yediklerinize ve içtiklerinize çok dikkat etmelisiniz. Örneğin bir avuç antep fıstığı 600 kalori, bir avuç 560 kalori, patlamış mısır bir kase 480 kalori. Yılbaşında tükettiğiniz her besin metabolizmanızı da ciddi derece de rahatsız edecektir çünkü normal koşullarda saat 7den sonra yemek yasak. Yazılı bir kural yok ancak metabolizmanızı dinlendirmezseniz bir gün oda sizi yarı yolda bırakabilir.

Yedikleriniz yada yemeyi planladığınız besinlerin kalori değerlerini öğrenmek için “Kalori Hesaplama” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fazla Kilo
Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun.

UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git