Zayıf erkek daha seksi!

Zayıf erkek daha seksi!


Fazla kilo problemleri çiftlerin cinsel hayatını da ciddi ölçüde etkiliyor. Fazla kilolu kadın ve erkekler cinsel performanslarını yitiriyor ve birlikteliğin en önemli maddelerinden biri olan bu konuda yeteriz olmaya başlıyorlar. Özellikle erkekler fazla kilo nedeni ile orgazm olamama gibi bir çok problemle karşı karşıya.

Erkeklerde şişmanlık cinsel fonksiyon bozukluğuna neden oluyor. Kilolu erkeklerde sertleşme sorunları görülme riskinin normal kilolu olanlara göre %30-%90 oranında daha yüksek. Ayrıca kilolu ve daha geniş bir bel çevresine sahip erkeklerde yüksek tansiyon ve yüksek kolesterol düzeyleri bulunma olasılığı da yüksek.

Fazla kilolu erkekler cinsel açıdan kendini çekici hissetmeme, cinsel isteksizlik, çıplak görünmek istememe, cinsel ilişkide güçlük, cinsellikten kaçınma ve cinsel yaşamdan zevk almama gibi bir çok alanda sorun yaşıyor. Ancak unutmamak gerekir ki erkekler kadınlara oranlara daha hızlı kilo verebiliyor ve metabolizmalarını daha hızlı çalıştırabiliyor. Ne kadar kilolu olursanız olun kadınlara oranla kilo verebilme oranınız daha yüksek. Buda demek oluyor ki erkekler hızlı zayıflayabiliyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.