Zayıf kadın daha seksi

Zayıf kadın daha seksi


Kadınlar zayıfladıkça elbette daha da güzelleşir. Bazı erkekler çok zayıf kadınları sevmese de yüzdeye bakılacak olursa zayıf kadınlar daha seksi ve güzeldir. Zayıflama amaçlarının yarısı da neredeyse seksi bir kadın olma amacı taşır.

Kadınlar zayıfladıkça seksi ve çekici bir görünüme sahip olurlar. Cinsel açıdan sağlıklı bir çift zayıf olduklarında daha iyi performans sergiler. Bilimsel açıdan bakıldığında zayıf çiftlerin çocuklarının olması ve orgazm olması daha kolay ve sağlıklıdır. Cinsellikte fazla kilo her zaman problemdir bu nedenle hem zayıf hem güzel hemde seksi olmak için zayıf olmanızda vede zayıf kalmanızda fayda var.

Erkeklerde zayıf kadınlarla cinsel ilişkide daha çok zevk aldıkları ve performans olarak daha başarılı oldukları bilimsel açıdan açıklanmıştır. Ayrıca sertleşme, orgazm ve benzeri sorunların zayıf erkek ve kadınlarda gözükmediği saptanmıştır.

Zayıf kalın, hem sağlıklı olun hemde daha mutlu.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir