Zayıflama çayı ile zayıflayınZayıflama çayı ile zayıflayın
29 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 1.833 kez okundu.

Bitkilerle zayıflama yöntemleri her zaman işe yaramıştır. Ayrıca doğal olmaları biraz daha güven verir. Zayıflamak için ilk defa bitkilere başvuracaksınız bu yöntemlerden biri sizi zayıflatabilir. Bitkilerin zayıflatma özelliğine bazı bünyeler cevap vermeyebilir ama Ender Saraç bu sefer sizi zayıflatmak da iddialı. Bitki çayları ile bu sefer zayıflayabilirsiniz.

Ender Saraç zayıflama çayları ile sizi bu yaz kesin zayıflatıyor. Bu çaylar ile sizde fazla kilolarınızdan kurtulabilir ve sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Bu yazımızda direkt zayıflatan çayları değil zayıflatmaya yardımcı olan bitkilerin özelliklerinden bahsediyoruz.

Mate yaprağı: Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Yeşil çay: Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.

Funda yaprağı: İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.

Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.

Kekik: Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git