Zayıflama Mucizelerine Aldanmayın

Zayıflama mucizelerine aldanmayın


Son dönemde zayıflamaya yardımcı bitkilerle yapılan çaylarla ilgili çeşitli haberler çıkıyor. Bu haberlere dikkat edin. Çünkü bazıları zayıflama çaylarını mucize gibi gösteriyor. Hiçbir bitki, ilaç, makine, alet, baharat veya benzeri herhangi bir şey tek başına mucize değildir!

Ancak bilinçli bir sağlıklı beslenme programı, egzersiz ve doğru motivasyonlaberaber olursa işe yararlar. O nedenle şifalı bitkilere bilinçli kullanıldığı takdirde güvenin ama tek başına yeterli olmadıklarını da bilin. Aşağıda vereceğimiz tarifler çok işinize yarayacak ama dediğim gibi hiçbiri tek başına zayıflatma özelliğine sahip değil. Kabızlık çekenin, enerjisi düşük olanın, midesi ağrıyanın, toksin atmak isteyenin, diyette gergin ve sinirli olanın, aşırı gaz sorunu yaşayanın, iştahı aşırı olanların zayıflama sırasında yardımcı olarak kullanacakları çay tarifleri farklı.

Sadece normal zayıflama çayı isteyenlere özel bir çay tarifi

Malzemeler:
• 1 çaykaşığı kekik
• 1 çay kaşığı funda yaprağı Yarım tatlı kaşığı yeşil çay Yarım tatlı kaşığı mate yaprağı 1 çay kaşığı biberiye
• 1 ‘er tutam mısır püskülü ve kiraz sapı

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir