Zayıflama yollarıZayıflama yolları
28 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 2.687 kez okundu.

Zayıflama yolları konusunda bilinen bir çok doğru bilgiyle birlikte yanlışlarda vardır. Bazı zayıflama ürünlerinde vaat edilen kolay zayıflama yolları sağlık problemlerine neden olabilir. Zayıflama yolları ararken sizi ve sağlığınızı riske atmayacak yöntemler uygulayın.

Zayıflama yolları arıyorsanız önce bir uzmana başvurmalısınız. Özellikle zayıflamak için diyetisyenler size sağlıklı yollar önerebilir. Doktor kontrolünde zayıflamak ileride kilo almamanızı da sağlar. Diyetisyen yerine aile hekiminize de bu konuyu danışabilirsiniz.

Zayıflama yolları arasında kan tahlili ile alınan sonuçlar doğrultusunda bazı yöntemler vardır. Vücudunuzun ve metabolizmanızı sağlığına göre size özel zayıflama programları yani diyetler verilmelidir. Yanlış uygulanan her yöntem sağlığınızı riske atabilir.

Kendi imkanlarınız ile zayıflamak istiyorsanız özellikle yemek konusunda bazı önlemler almalısınız. Yediklerinizi kalorisini kalori hesaplama sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Yemek saatlerinizi sabitleştirin ve öğünlerinizi yarıya düşürün. Beyaz ekmeği bırakın, şeker ve tuzu tamamen hayatınızdan çıkartın. Bol su tüketin ve sık sık yürüyüş yapın. Doktor kontrolü olmadan zayıflama yolları arıyorsanız bu öneriler işinize yarayacaktır.

Etiketler:

Zayıflama yolları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ümit gürsu dedi ki:

    Herkesin faydalanabileceği yararlı bilgilerle dolu bir site. Oluşturanların emeğine sağlık.

Sayfa başına git