Zayıflamak istiyorum!Zayıflamak istiyorum!
28 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 2.389 kez okundu.

Zayıflamak istiyorum ne yapabilirim sorusunu kendinize sorduysanız artık ilk adımı atmışsınızdır. Özellikle “zayıflamak istiyorum” kararı alınana kadar doğru düzgün kilo verilmez. Aksine kişi kilo almaya devam eder. Hepinizin bildiği zayıflama önce karar vermekle başlar.

Zayıflamak istiyorum ne yapmalıyım sorunun hemen peşinden uzman bir diyetisyen cevabı gelir. Önce fiziğinizi analiz edebilecek uzman bir diyetisyene başvurun. Elbette kendi başınıza da kilo vermeniz mümkün ancak her işte olduğu gibi bu işte de işi uzmanına bırakmalısınız. Özellikle konu sağlık olunca bu daha ciddi önlemler almak gerektiği anlamına gelir.

Uzman bir diyetisyen kontrolünden sonra başlanan diyet kesinlikle sonuç verecektir. Özellikle obezite sınırı geçenler bu seçeneğini tercih etmelidirler. Zayıflamak istiyorum dediğinizde bu kararınız arkasında durun, göreceksiniz başaracaksınız.

Diyetisyene gitmeden zayıflamak istiyorum diyorsanız işiniz biraz zor ama imkansız değil. Öğünlerinizi yarıya düşürüp öğün saatlerinizi sabitleyin. Akşam 7’den sonra yada yatmadan 4-5 saat önce ana öğününüzü yemiş olun. Gün içinde bolca yürüyün ve bol bol su tüketin.

Etiketler:

Zayıflamak istiyorum! Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Zehra Sümbül dedi ki:

    Bende zayıflamak is-ti-yo-ruuuum ama bir türlü istediğim gibi kilo veremiyorummmm. Aynı haber resmindeki gibi mezuralarla boğuşmaktayımmm ama önerilerinizi dikkate alıcam çooook teşekkürler…

Sayfa başına git