Zayıflamak ve zayıf kalmak

Zayıflamak ve zayıf kalmak


Zayıflama konusunda yapılan bir çok yorum ve öneri var ancak hangisi işe yarıyor merak konusu. Özellikle verilen kilolardan sonra kilo almamak kişilerin en büyük sorunu. Artık zayıflamaktan daha büyük bir sorun.

Zayıflamak ve zayıf kalmak için bazı püf noktalar vardır. Bunlardan ilki zayıflarken edindiğimiz alışkanlıkları sürdür. Ayrıca bol su tüketimi yapmak ve hayatımızdan çıkarttığımız un, tuz ve şeker üçlüsüne veda etmek. Unla vedalaşmak imkansız biliyoruz ama azaltmak mümkün.

Kadınlarda 35 yaşından sonra kilo vermek zorlaşır, özellikle menapoz döneminden sonra neredeyse durma noktasına gelebilir. Tabi bu her kadın için geçerli değil ama genel yüzde fazla. Erkeklerde ise 45 yaşından sonra zayıflaman çok zor bu nedenle sağlıklı beslenmeye dikkat edin ve kilolardan uzak durun.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir