2015 Boğa Burcu

2015 Boğa Burcu

Sitemiz Astroloji Eğitmeni Şebnem Ekşib, 2015 Boğa burcunu yorumluyor.

2015 BOĞA BURCU AŞK

Sevgili Boğa burcu ve yükselen Boğa burçları

Bu yıl özellikle Bekar Boğalar adına Ağustos’tan itibaren Jüpiter’in aşk alanınıza geçmesiyle ilişki alanlarınıza yoğunlaşacaksınız. Bu süreçle birlikte aşk hayatınız da renkleniyor. Yılın ilk yarısı sizi zorlayan bazı aşk deneyimleriniz olabilir ama yılın ikinci yarısından, bilhassa Ağustos’tan itibaren ilişkilerinizde ipler sizin elinize geçiyor.

Evli boğalar için eğer çocuk sahibi değilseniz, özellikle Ağustos’tan sonra çocuk sahibi olma fikri size daha yakın gelecek. Evli boğaların çocuk sahibi olma veya karar veremedikleri ikinci çocuğa sahip olma açısından 2015 şanslı yılları olacak. Yine evli boğalar açısından diğer bir husus da eşinizin veya hayat ortağınızın maddi alanlarda bazı sıkıntılarıyla ilgili manevi veya maddi olarak ona destek vermeniz gerekebilir.

Yine yılın ilk yarısı ilişkilerinizde gerçekten ne istediğinizi belirleme, hayatınızda gereksiz bir ilişki veya kişi ile yollarınızı ayırma eğiliminiz yükseliyor.

Yılın ilk çeyreğinde, 20 Şubat ile 16 Mart arası ilişkiler alanınızda hassas etkileriniz olacak. Gizli bir ilişki, platonik aşk, toplumdan gizlemek isteyeceğiniz bir aşk deneyimi veya beraberliği aniden hayatınıza adapte olabilir. Bu dönemde ilişkiler açısından ani kararlar vermekten kaçının.

17 Mart ile 12 Nisan arası ilişkiler adına şanslı bir döneminiz olacak. Burcunuz yöneticisi Venüs’ün sizin alanınızda bulunacağı bu süreç, dikkat çekici, daha ışıklı, fiziksel olarak adeta parlak bir dönem yaşayacaksınız. Bu süreç beraberlik yaşamak, devam eden bir ilişkinizde güzel bir dönem geçirmek adına oldukça verimli olacak. Diğer yandan Nisan başından itibaren burcunuza geçecek olan Marsın etkisi ile ilişkileriniz adına daha cesaretli ve özgüvenli olduğunuz bir dönem olarak bu yıl Mart ve Nisan aylarını gösterebilirim.

Mayıs ayında gerçekleşecek Venüs Pluto karşıtlığı ise; sizi beraberlikleriniz veya evliliğinizde iletişim sorunları içinde bırakabilir. Mayıs, partnerinizle iletişiminiz adına esnek olmanız gereken bir ay olacak. Evli iseniz; eşinizin işleri nedeniyle evde gerginlikler artabilir.

Haziran ayı boyunca ilişki alanınızda Jüpiter ile birlikte seyahat edecek olan Venüs, halen bekarsanız yeni bir beraberliğe başlamanızı sağlarken, özellikle arkadaşlarınız vasıtasıyla tanıyacağınız birinden etkilenmeniz olası olacak.

Temmuz ayında gerilemeye başlayacak olan Venüs, 25 Temmuz ile 6 Eylül arasında yeni bir beraberliğe başlamanızı desteklemiyor. Bu dönemde başlayacağınız her türlü ilişkide daha sonra fikriniz değişebilir. Evliyseniz veya süregelen bir ilişkiniz varsa bu tarih aralığında tatil ve benzeri sosyal alanlarda partnerinizle gerginlikler yaşanabilir. Bu dönem geçmişten gelen sorunları tekrar önünüze koyabileceği için, halledilmeyen ama üstü kapanan sorunlarla yeniden yüzleşmeniz olası.

13 Eylül’de gerçekleşecek Güneş tutulması sizin adınıza aşk alanınızda gerçekleşecek ki devam eden birlikteliğiniz adına ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Aralık ayında karşı burcunuzda ilerleyecek olan Venüs, bekar Boğalar adına evlilik veya evlilikle ilgili karar alma etkisi verebilir. Evli iseniz, eşinizle birlikte ortak bir plan veya organizasyon beraberliğinize renk katacak.

Sevgili Boğa burcu 2015 yılının size ve sevdiklerinize aşk, güzellik ve mutluluk getirmesini dilerim.

BOĞA BURCU PARA VE KARİYER

Sevgili Boğa burcu veya yükselen Boğalar, bu yıl parasal konularda yılın başından itibaren gelir gider dengelerinizi iyi planlamak önemli olacak. Öncelikle 2015 yılı boyunca bankalarla ilişkileriniz, borç alacak dengeleriniz, kredi başvurularınız ve almayı planladığınız krediler açısından ayaklarınız yere sağlam basmalı. Yıl boyunca aniden gelişen parasal konulardaki iniş çıkış etkileri sizi hem tedbirli olmaya itecek, hem de nakit akışınızı iyi değerlendirmenizi, birikimlerinize önem vermenizi gerekli kılıyor.

Bu sene başkalarından gelen parasal kaynaklarınız adına planlarınız ve koşullar değişim gösterme etkisi içinde. Örneğin; eşinizin gelirlerinden faydalanıyorsanız, miras veya nafaka gelirleriniz varsa veya bu alanlarda beklentileriniz, alacaklarınız bulunuyorsa, planlarınızda sapmalar olabilir ki bu da sizin kendi borç veya ödeme dengelerinizi iyi ayarlama zorunluluğu getirmekte.

Bilhassa yılın ilk 8 ayı bahsettiğim alanlarda maddi gelirleriniz adına dikkatli olmak doğru olur. Dolayısı ile bu sene lüks gayrimenkul alımları, riskli yatırımlar, keyfi harcamalar, lüks tüketim alanlarında masraflarınızı dengelemeli, gereksiz harcamaları gider alanlarınızdan çıkarmalısınız.

8 Aralık 2014 ile 8 Nisan 2015 arasında Jüpiter gayrimenkul alanınızda rötarda olacak. Bu süreçte emlak, gayrimenkul alanlarında alım ve satımlar açısından çok destekli değilsiniz. Eğer bu alanlarda faal olmak durumunda iseniz ele aldıklarınızı dikkatli inceleyerek adım atmak gerekiyor. Bu süreç özellikle gayrimenkul sektöründe çalışan Boğalar adına kariyerlerini iyi yönetmeleri gereken bir dönem olacak.

Bu yılın ilk yarısı 19 Mayıs ile 11 Haziran arasında gerçekleşecek Merkür rötarı parasal kazançlarınızı temsil eden alanda olacak. rötar boyunca maddi konulara, bankalarla olan anlaşmalara, her türlü parasal girişime dikkat etmeli, mümkünse bu alanları Merkür rötarı dışında planlamalısınız.

14 Mart’tan itibaren başkalarının kaynaklarından gelen maddi gelirler alanınızda gerilemeye başlayacak Satürn nedeniyle 14 Mart ile 1 Ağustos arasında riskli adım ve yatırımlarda dikkatli olmak önemli olacak. Bu süreçte yani Mart ayı boyunca giderler alanınızda geçecek olan Venüs, giderlerinizi arttırabileceği için Mart ayını bu yıl gelir gider dengeleri açısından dikkatli planlamak doğru olur.

11 Ağustos’tan itibaren şans etkilerinizi yükseltecek olan Jüpiter, özellikle eğlence sektörü, borsa, çocuklarla ilgili işler yapan boğalar adına rahatlatıcı ve verimli etkiler başlatıyor. Ancak 18 Eylül ile 9 Ekim arası bu alanda gerileyecek olan Merkür, bu tarih aralığında eğlence sektörü başta olmak üzere ticari adımlarda dikkatli olmanız gerektiğini de vurgulamakta.

Sevgili Boğa burcu, 2015 in size ve sevdiklerinize bolluk ve bereket ile gelmesini dilerim.

BOĞA BURCU 2015 SAĞLIK ETKİLERİ

Sevgili Boğa burcu veya yükselen Boğa burçları, bu sene öncelikle üreme organları, hemoroid, kalın bağırsak sorunları, kalça bölgesi kemik sorunları, idrar yolları, böbrek taşları veya iltihaplar, göz sağlığı açısından dikkat etmeniz gereken bir yıl geçireceksiniz. Öte yandan boğaz enfeksiyonları ve boğaz bölgesi sorunlarına da yatkınlığınız söz konusu. Geçirmeniz gereken bir cerrahi müdahale varsa ve siz çeşitli nedenlerle bunu erteliyorsanız bu sene mecbur kalabilirsiniz.

Bilhassa 25 Temmuz ile 6 Eylül arası burcunuz yöneticisi Venüs’ün gerileme sürecinde özellikle idrar yolları ve böbrek hassasiyetleriniz artabilir.

Bu sene tutulma dönemleri içinde 4 Nisan ile, 28 Eylül Ay tutulmaları dönemlerinde tutulma enerjileri, sağlık alanınızı etkiliyor. Nisan ve Eylül ayları sağlık hassasiyetlerinizin arttığı aylar olacak.

Bu yıl beslenmenize dikkat etmek önemli. Eğer kilo sorununuz varsa, iradenizin daha güçlü olacağı bir yıl geçireceğiniz için kilo vermekle ilgili meselenin üstüne gitmeniz şartı ile rahat diyet yapabileceğiniz etkiler var.

Virüs alma potansiyeliniz nedeniyle dışarda yediğiniz yemek sayısını azaltmak veya emin olduğunuz yerlerden beslenmek doğru olur. Bu sene bırakmak istediğiniz alışkanlıklarınızdan kurtulmak, doğru beslenmeyle ilgili yapılması gerekenleri günlük hayatınıza adapte etmek daha kolay ve akıcı olacak. bu nedenle bırakmak istediklerinizi belirleyerek kendinize yeni bir diyet ve beslenme programı yapmak çok faydalı olabilir.

Sevgili Boğa burcu sağlıklı bir sene geçirmenizi dilerim.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz. 

DİĞER HABERLER

Şebnem Ekşib

Şebnem Ekşib

Astrolog, Astroloji Eğitmeni, Danışman

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir