2015 ikizler Burcu

2015 İkizler Burcu

Sitemiz Astroloji Eğitmeni Şebnem Ekşib, 2015 İkizler burcunu yorumluyor.

2015 İKİZLER BURCU AŞK

Sevgili İkizler ve yükselen ikizler, bu yıl sosyal alanlarınız ve arkadaş çevrenizle bağlantılı olarak tanışacağınız, ilginizi çekebilecek kişilerle yeni ilişkiler sizi özellikle yılın ilk yarısı meşgul edebilir. Bilhassa Şubat ve Mart aylarında çevrenizde değişiklikler, yeni insanlarla tanışma veya arkadaşlarınız vasıtasıyla farklı insanları hayatınıza alma etkileriniz yükseliyor. Diğer yandan bu yıl ilişkilerle ilgili biraz daha yüzeysel olacak duygusal geçişler yaşayabilirsiniz. Kendi önceliklerinizi, sosyal alanlarda sevdiğiniz şeyleri, hobilerinizi veya kişisel zevklerinizi de önemseme söz konusu olacak. Dolayısı ile aşka bakış açınızda yeni heyecanlar aramaktan ziyade, size uyum sağlayacak ve kendinizi rahat hissedeceğiniz birlikteliklerde daha rahat olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Bu yıl evlilik alanınıza 2014 Aralık sonu itibarıyla yerleşecek Satürn, sizi evlilikle ilgili sorumluluklarla yüzleştirebilir. Bu dönem evliyseniz eşinizin hayatında önemli dönüşümlerin olduğu bir sene olabilir ki bu dönüşümler ilişkinizi farklı bir alana taşıma ve bir anlamda sınama etkisi de taşıyor. Bekarsanız beraberliğinizle ilgili görevleriniz veya sorumluluklarınız size sıklıkla hatırlatılabilir ki ne yöne gideceğinizi iyi belirlemeniz gereken ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Bir tarafta kendi alanlarınızı keşfetme ve bu alanlara sahip çıkma dürtüsü, diğer tarafta ise ilişkilerle ilgili sorumluluklar arasında seçimler yapacağınız duygusal iniş çıkışlara biraz daha yakın olduğunuz bir yıl aşk alanlarınızda adeta büyümenize neden olacak.

Bu yılın ilk yarısı 4 nisanda yaşanacak ay tutulması ilişki alanınızda gerçekleşirken belki de tüm yılı etkileyecek şekilde duygusal hislerinizi tekrar revize etmenize neden olabilir. Tutulma, beraberliklerinize bakış açınızı yeniden revize etmenizi sağlarken, yeni bir beraberliği hayatınıza dahil edebilir. Evli iseniz, ilişkide devam eden sorunları daha net görmeniz olası olacak. Veya eşinizle ilgili var olan pürüzleri net şekilde ortaya koyacak ve kendi alanlarınızı belirgin hale getirebileceksiniz.

Aşkın gezegeni Venüs 10 Nisan ile 8 Mayıs arası burcunuzda konaklarken, sizi daha dikkat çekici ve ilişkilere dönük kılacak. Bu süreç yeni beraberlikler yaşamak adına şanslı olduğu kadar, devam eden ilişkiniz veya eşinizle duygusal kontaklarınız adına verimli bir döneme işaret etmekte.

Venüs bu yıl 25 Temmuz ile 6 Eylül arasında rötara geçecek. Eski bir ilişkinizden tekrar haber alma veya karşılaşma, var olan beraberliğinizde geçmişten kaynaklanan sorunları tekrar ele alma söz konusu olabilir. Her durumda bu süreçte yeni bir beraberliğe başlamamak önemli olacak. Evlilik veya evlilikle ilgili adım atmak, başlangıç yapmakta bu dönemde doğru olmaz. Venüs gerilemesi ilişki alanlarınızda bakış açınızı değiştireceğiniz ve eski ilişkileriniz veya eski bir bağlantınız üzerinden ilginç deneyimler yaşayabileceğiniz bir süreç olacak ki bu dönemi aşk hayatınız açısından iyi yönetmek gerekebilir.

Kasım ayında aşk alanıza geçecek olan Venüs, bu yılın şanslı sürecini yaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınızda güzel gelişmelere neden olacak bu dönem hem hareketli hem de tüm yıl içinde devam eden inişli çıkışlı ilişkiler alanında suların durulmasına neden olabilir.

Sevgili İkizler burcu 2015’in size mutluluk huzur ve aşk getirmesini dilerim.

2015 İKİZLER BURCU PARA VE KARİYER

Bu yıl iş alanlarınız ve parasal gelirleriniz açısından ortaklı alanlarınız, ortaklı işleriniz, proje çalışmalarınız, iş ortağınızla ilgili deneyimlere dönük bir yıl geçireceksiniz. 2015 başıyla birlikte pürüzleri olan ortaklı çalışmalarınız adına yol ayrımları söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra bu etki sizin kişisel haritanızla bağlantılı olarak size ilginç teklifleri getirebilir ve güçlü ortaklıklar da kurabilirsiniz. Her durumda başkalarıyla birlikte yürüttüğünüz işleriniz adına yoğun çalışma ve elde edeceğiniz gelirleri mücadele ile alma söz konusu olacak.

Maddi alanlarda bu yılın ilk yarısı mücadele ile gelecek parasal kazançlar, yılın ikinci yarısı bir anlamda ektiğinizi biçme dönemi yaşamanıza olanak sağlayacak. Bu yıl kariyerinizde ve maddi gelirlerinizde ileriye dönük önemli karar ve adımlarınızın ön hazırlıklarını yapma imkanı bulacaksınız. Yılın ilk yarısı, yayıncılık, eğitim, reklam, halkla ilişkiler alanlarında destekli olan etkiler; yılın ikinci yarısı özellikle sonbaharla birlikte gayrimenkul ve emlak alanlarında uğraşılarınız var daha destekleyici olacak.

8 Aralık 2014 ile 8 nisan 2015 arasında Jüpiter cesaret alanınızdan rötar yapacak. Bu dönemde parasal ve kariyer alanlarınızda daha dikkatli adım atmak önemli olacak, başta reklamcılık, yayıncılık, eğitim alanlarında ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önceden başlayan ve kesilen işler varsa bunları tekrar ele almak söz konusu.

11 Ağustos ile birlikte gayrimenkuller ve emlak alanlarınıza geçecek olan Jüpiter, Ağustos’tan itibaren bu alanlarda çalışmalarınız varsa sizi destekliyor. İnşaat, emlak, gayrimenkulle ilgili her türlü işinizde fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca ev alma planlarınız varsa bu sene desteklenecek dönem daha çok Ağustos’la birlikte başlayan süreç olacak diyebilirim. Diğer yandan yaratıcılık gerektiren bir işiniz varsa Ağustos’tan itibaren ilginç fikirler üretme ve kendi yaratıcılığınızı keşfetmeniz açısından oldukça verimli bir dönem geçireceksiniz.

Yılın hemen başında 21 Ocak ile 11 Şubat arası gerçekleşecek rötar ise; yurtdışı kontakları ve yayıncılık, eğitim alanlarında dış ticaret bağlantılarınızda yine dikkatli olmanız gereken bir süreci göstermekte.

Bu yılın Merkür gerilemeleri içinde özellikle 19 Mayıs ile 11 Haziran arası burcunuz gerçekleşecek Merkür rötarı her türlü kontrat, anlaşma ve teknolojik yatırımda daha dikkatli olmanız gerektiğini göstermekte.

Parasal alanlarda bereketli dönemlerinize göz atacak olursak,

Şubat ayında kazançlar alanınızda bulunacak Venüs, Mars desteğini de yanına alarak, sizi maddi gelirleriniz adına mücadeleci kılacağı gibi, parasal alanlarda çevrenizin desteğini aldığınız, şanslı bir dönem olacak.

10 Mayıstan itibaren para alanınıza geçecek olan Venüs, Mayıs ayını kendi çabalarınızla elde ettiğiniz gelirler açısından verimli kılmakta.

Ekim ayı gayrimenkul alanınızda Jüpiter ile ortaklık yapacak olan Mars ve Venüs, gayrimenkul alımı, satımı, emlak işleri açısından oldukça destekli. Bu alanlar dışında Ekim ayında kariyeriniz ve iş alanlarınızda önemli fırsatlar yaşayabilirsiniz.

Sevgili İkizler burcu, bolluk ve bereket içinde bir yıl geçirmenizi dilerim.

2015 İKİZLER BURCU SAĞLIK

Bu yıl sağlığınıza biraz daha özen göstermeniz gereken etkiler söz konusu olacak. Öncelikle üriner sisteminize, idrar yolları böbreklere, üreme organlarına, belde ortaya çıkan sağlık sinyallerine kulak vermeniz doğru olur. Böbrek taşı sorununuz varsa kontrollerinizi ihmal etmeyin. Öte yandan bağışıklık sisteminize takviye yapmak veya özen göstermek gerekebilecek.

Nisan ve Mayıs ayları özellikle 20 Mayıs ile 10 Haziran arası, mide ve sindirim sisteminiz çok hassas olabilir. Sinirsel gerginlikler bu aralıkta sizi her zamankinden daha fazla etkileyebilecek. Güneşin burcunuza geçeceği 21 Mayıs- 21 Haziran arasındaki dönem ise, fiziksel olarak daha aktif ve hareketli olacaksınız. Enerjiniz artıyor. Ancak bir yandan da burcunuzda Mars, rötarda Merkür ve Güneşin bir arada seyahat edecek olması sizi fazla hareketli ve gergin kılabilir. Bu süreçte sinirleriniz her zamankinden daha hassas olacaktır.

Bu yılın sağlık adına dikkat etmeniz gereken diğer bir zamanı da; 28 Eylül de gerçekleşecek Ay tutulması olacak. Tutulma sizin sağlık alanınızla bağlantılı çalışacak. Bu süreçte tam tutulma döneminde 28 Eylül bir gün öncesi ve sonrası önemli bir cerrahi müdahaleyi acil olmadıkça planlamamaya gayret edin.

Diğer yandan yılın ikinci yarısı bağırsak sisteminize özellikle Ağustos’tan sonra dikkat etmek doğru olur.

Sevgili İkizler burcu sağlık içinde bir yeni yıl geçirmenizi dilerim.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz. 

DİĞER HABERLER

Şebnem Ekşib

Şebnem Ekşib

Astrolog, Astroloji Eğitmeni, Danışman

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir