3 ayda 34 kilo verdi

3 ayda 34 kilo verdi


Bodrum’da balıkçılık yapan Gürcan Güleç aşırı kilolarından kurtularak zor bir başarıya imza attı. 3 ayda 34 kilo veren Güleç sağlığına kavuşmanın yanında fotoğraflarından da 10 yaş gençleştiği görülüyor. Verdiği kilolarla artık hem mutlu hemde sağlıklı.

Uzun yıllar boyunca aşırı kilolu olan Güleç Ocak 2012 tarihine kadar 137 kiloymuş, ve 3 ay içerisinde uyguladığı diyet ile 34 kilo vererek Nisan 2012 ‘de 103 kiloya kadar inmiş. Fakat Nisan ayında geçirdiği trafik kazası sonucu uyguladığı diyete ara vermek zorunda kalmış. Diyet uygulayan kişilerin diyeti bıraktıktan sonra aldıkları kiloları yüzünden başı derttedir. Ama Güleç diyeti bırakmasına rağmen yaşam tarzında oluşan değişiklikler sayesinde kilosunu korumayı başarmış.

137 kilo ile yaşadığı güçlükleri ve zayıflama sürecini anlatan Güleç ” Yokuş veya merdiven çıkmakta güçlük çekiyordum. Geceleri uyurken nefes alıp vermede zorluklar oluşmaya başlamıştı ve ben kilo almaya devam ediyordum. Ocak ayında balıkhaneye gelen Şenol isimli arkadaşımın zayıfladığını görünce nasıl zayıfladığı hakkında kendisinden bilgi aldım. Kendisinin kullandığı özel diyet programını birebir uygulamaya başladım. Diyet programıyla Nisan ayına geldiğimde ise toplam 34 kilo vermiştim. Nisan ayında geçirdiğim trafik kazasından sonra doktorumun tavsiyesiyle 6 ay kadar diyet periyoduma ara verdim. Yakın zamanda kilo verme sürecine tekrar başlayacağım” şeklinde konuştu.

Güleç ideal kilosu olan 70 kiloya yakın zamanda inmeyi hedefliyor.

Kaynak: Mynet

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir