3 bucuk ayda 15 kilo

3 bucuk ayda 15 kilo


Sitemiz diyetisyenlerinden Bahar DEMİRKIRAN başarı öyküleri iletmeye devam ediyor. Zayıflayanların ve Diyetisyen Bahar Demirkıran tarafından bakılınca zayıflamak ve zayıf olmak nasıl bir duygu bu yazıyla hepsi gözler önünde.

Mahmut gıda intolerans  testi sonrası  hazırladığım   diyet programı ile  yaklaşık  3,5 ayda 15 kilo verdi. İnek sütü, muz  ve  baklagilintoleransı  olan Mahmut’un beslenme programından  bu besinleri çıkardık . Kalsiyum ihtiyacını  keçi sütü ve keçi , koyun  peyniri ile  karşıladık.  Programın sonunda %100 yağ kaybı ile  sağlıklı kiloya ulaştı. Artık koruma programındayız .

Sevgili yaşam koçum Bahar Demirkıran hocam onu tanıdığım gün hayatım tam anlamıyla değiştiği gün oldu hayatımda.

İlk başta ben kendimi sağlık açısından hiç iyi hissetmiyordum almak istediğim her şey bana çok zor oluyor idi ya da hiç olmuyordu.Çevrem tarafımdan hep şişmanlamış sın sana hiç yakışmıyor diyorlardı bana ben aldırış etmedim ilk başlarda yemeye devam ettim daha sonra aklıma dank etti. Benim zayıflamam gerekiyordu ben de ilk başta kendi çabamla bir yere gelmeye baktım olmadı.Arkadaşım vasıtasıyla Bahar Hanım a geldik o gün hayatım tam anlamıyla değişmiş idi.Sıkı bir diyet programına girdim ilk başlarda çok zorlandım ama kilo vermeye başladığımı görünce devam ettim ve mutlu olmaya başlamıştım bir kere durmak yoktu devam edecektim. Zayıfladıkça çevremden hep güzel sözler duymaya başladım bir kere gençleştiğimi fark ettim ve en güzel tarafı da aldığım her şeyin bana uygun bir şekilde olması idi.

Şuan hayatımdan çok memnunum ve Bahar hocama borçluyum çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız.

DİĞER HABERLER

Bahar Demirkıran

Bahar Demirkıran

Beslenme ve Diyet Uzmanı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir