3 kilo vermek istiyorum

Kilo vermek aslında zor değildir ama kendinizi biraz olsun şartlamanız gerekiyor. Herkes ne kadar fazlalığı olduğunu bilir, bu nedenle zayıflama konusunu kendinize takıntı haline getirmeden ufak bir sorunmuş gibi göstermelisiniz.

3 kilo vermek mümkün hatta 5 günde 3 kilo vermekte mümkün, hemde sağlıklı bir şekilde ancak önemli olan kurallara uymak. Özellikle her gün tükettiğiniz besinlerden vazgeçmezseniz kilo vermeniz imkansız. Neden mi? çünkü size kilo aldıran besinler hergün tükettikleriniz!

Güne güzel bir kahvaltıyla başlayın ancak 3 dilim kepekli ya da tam buğday ekmeği olsun. Kahvaltıda portakal suyu içmek serbest ama sadece kahvaltıda!

Öğle yemeğinde menünüzdeki tüm yemekleri yarım porsiyona indirin ve kesinlikle 2 günde 1 sebze yemeği tüketin. Çorbasızda öğle öğününü atlamayın ama oda az çorba!

Akşam yemeğinde çok hafif şeyler yemeye özen gösterin, yine az çorba ve özellikle sebze tüketin. Ayrıca akşam saat 7’den sonra sudan başka hiç bir şey tüketmeyin. Meyve de dahil buna! çünkü meyvedeki şeker sizin kilo almanızı sağlıyor.

Ara öğün olarakta minik salatalıklar, yağsız yoğurtlar, galetalar harika arkadaşlardır.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir