Ata Demirer 6 ayda 40 kilo verdi

Ata Demirer 6 ayda 40 kilo verdi

Ünlü komedyen  Ata Demirer herkesi şaşırttı. Hayranları Ata Demirer’i bu haliyle çok seviyordu, fakat o azmetti ve 6 buçuk ayda tam 40 kilo verdi. 40 kilo zayıflayarak 100 kiloya ulaşan Ata Demirer görenleri hayretler içinde bıraktı.

Özge Borak ile evlenmeden önce 15 kilo veren ünlü komedyen 125 kiloya düşmüştü. evlendikten sonra diyetine devam eden Demirer 25 kilo daha verdi. toplamda 40 kilo zayıflayan Ata Demirer 100 kiloya düştü. Uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen ünlü komedyen zayıflamış haliyle görüntülendiğinde herkesi şaşırttı. İddialara göre zayıflamasının nedeni eşi Özge Borak’ın beslenme şekli olduğu söyleniyor. Bu şekilde karbonhidrattan uzak durup sık sık yürüyüş yaptı. Bu şekilde hızla kilo vermesi de kolaylaştı.

Peki karbonhidrattan uzak durarak zayıflamak mümkünmü sorusunu diyetisyen Dr. Seda Kaya cevaplıyor: günlük olarak vücudun ihtiyacından fazla miktarda alınan karbonhidratlar depolanıyor ve bu depolanan karbonhidratlar kilo alımına sebep oluyor. Kaya; sağlıklı beslenme programında karbonhidrat miktarının minimuma düşürülmesiyle kilo vermenin mümkün olduğunu açıklıyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir