Ayşegül Aldinç "O KIZ" ile Zayıfladı

Ayşegül Aldinç “O KIZ” ile hala formda

Ayşegül Aldinç 1957 İstanbul doğumlu. Türk pop müziği sanatçısı, TV dizileri ve sinema oyunculuğu da yapıyor. Kısaca her zaman göz önünde ve gündemde. Son günlerde sözleri Sezen Aksu’ya ait “O KIZ” adlı parçası ile gündeme sık sık geliyor. Gündeme geldikçe de formunu nasıl koruduğu soruları çoğalıyor.

Ayşegül Aldinç verdiği bir röportajda “estetik yaptırdı” iddialarını da yanıtladı. “Siz geçen yıllara rağmen hiç değişmediniz. Gençlik iksirini mi buldunuz?” sorusuna  Ayşegül Aldinç; “bedenime gazetelerde yazıldığı gibi acımasız şeyler uygulamadım” diye cevap veriyor. Tabii ki spor yapmış ve başladığı ilk zamanlar da kasları biraz tepki göstermiş ama sonradan her şey rayına girmiş onun için. Biraz olsun botoks yaptırdığını kabul eden sanatçı sonrasında ifadesinde yaşadığı değişiklikler yüzünden vazgeçtiğiniz belirtmiş.

Eskiden zayıflamanın hoş bulunmadığını söyleyen sanatçı “Zayıfladığın zaman “Biraz et tut!” derlerdi” diye belirterek kilosuyla mutlu olduğunu da anlatmış oluyor. Albüm fotoğraflarında oynama yapıldığı söylentilerine de “kliplerimi izlesinler, oynama yapılmadığını anlarlar” diye cevap veriyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.