Beren Saat

Beren Saat gibi formda kalın


Beren Saat gibi formda kalın, sizde güzelliğinizle göz kamaştırın. Dizlerin vazgeçilmez güzeli Beren Saat kendi diyetini kendi hazırlamış. Beslenme konusunda yediklerine çok dikkat eden Beren Saat, güzelliğiyle de dikkatleri hep üzerinde tutan genç ve başarılı bir oyuncu.


Beren saat 26 şubat 1984 Ankara’da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra İngilizce ve İspanyolca dillerine ağırlık verdi. Dans etmek, resim yapmak, tenis oynamak ve sinemaya gitmek hobileri arasındadır. Beslenme konusunda da oldukça dikkatli. Fiziğini ve güzelliğini korumak için uyguladığı diyeti merak ediyorsunuz işte Beren Saat diyeti;

 

1. GÜN

• Sabah Kahvaltısı : 1 dilim uno light denge ekmeği, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt, 1 fincan kahve, su ya da çay

• Öğle Yemeği : 1 dilim uno light denge ekmeği, yarım porsiyon ton balığı, yarım muz, 1 fincan kahve, su ya da çay.

• Akşam Yemeği : 1 elma, 85 gram tavuk, 1 tas haşlanmış bezelye, 1 bardak greyfurt suyu, 1 kup vanilyalı dondurma, 1 fincan kahve, su ya da çay.

2. GÜN

Sabah Kahvaltısı : 1 dilim uno light denge ekmeği, 1 haşlanmış yumurta , yarım muz, 1 fincan kahve, su ya da çay.

Öğle Yemeği : 1 tabak yoğurt, 2 dilim uno light denge ekmeği, 1 fincan kahve, su ya da çay.

Akşam Yemeği : Yarım bardak greyfurt suyu, yarım kup vanilyalı dondurma, yarım muz, 1 adet sosis, 1 porsiyon haşlanmış brokoli, 1 fincan kahve, su ya da çay.

3. GÜN

Sabah Kahvaltısı : 1 adet yeşil  elma, 1 dilim uno light denge ekmeği, 1 dilim yağsız peynir, 1 şekersiz fincan kahve, su ya da çay.

Öğle Yemeği : 1 dilim uno light denge ekmeği, 1 adet haşlanmış yumurta, 1 fincan şekersiz kahve, su ya da çay.

Akşam Yemeği : 1 porsiyon taze ızgara balık, 1 bardak greyfurt suyu, yarım kase vanilyalı dondurma, yarım muz, 1 porsiyon haşlanmış karnabahar, 1 dilim ananas (yazın karpuz kavun tüketebilirsiniz), 1 fincan kahve, su ya da çay.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir