Canan Karatay’dan kış çorbası önerisi

Canan Karatay yine herkesi şaşırtan bir öneri ile karşımıza çıktı. Aslına bakarsanız geçmişte yapılan bütün önerileri uygulamamızı istiyor Karatay. Özellikle kışın kelle paça çorbası içerek hastalıklardan korunacağımızı da söylerken kendinden çok emin. Canan Karatay D vitamininin bol olduğu kelle paça çorbasını için hasta olmayın diyor.

Kuzu kellesinden ayıklanan, dil ve yanak üçlüsü kelle paça kışın hasta olmamak için ideal bir çözüm, hemde doğal. Canan Karatay kesinlikle sarımsaklı kelle paça çorbası için ya da işkembe çorbası için diyor.
Bu tarz çorbalarda d vitamini bulunuyor ve d vitamini bağışıklık sistemini güclendiriyor. Kemik erimesi, vücut ağrıları gibi durumlarda da işe yarıdığını söylüyor Canan Karatay. Hastalıktan ve özellikle gripten korunmak istiyorsanız kelle paça ya da işkemce çorbası için.

Canan Karataday

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir