Ceren Bozoğlu 10 kilo nasıl verdi ?Ceren Bozoğlu 10 kilo nasıl verdi ?
12 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 4.513 kez okundu.

Son bir kaç yıldır ekranlarda daha sık gördüğümüz güzel ve sempatik oyuncu Ceren Bozoğlu geçtiğimiz dönem verdiği kilolarla gündeme gelmişti. Kilo verme şekli sır gibi saklansa da artık ortaya çıktı ve Ceren Bozoğlu nasıl 10 kilo verdi diye merak etmenize artık gerek yok. Ceren Bozoğlu ve kilo verme sırlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Antioksidan özelliği olan doğal içecekleri günde 3 litre tükettiğini belirten Ceren Bozoğlu bu sayede 10 kilo vererek formuna kavuştu. Dizilerde onu balık etli yapısıyla sevmiş olabiliriz ancak o hayatına daha zayıf ve sağlıklı devam etmeye karar verdi.
Bugün’ün haberine göre sempatik oyuncuyu hem zayıflatan hem zinde tutan 3 çeşit meyve karışımını açıkladı. Bu karışımların ilki buzlu naneli nar, bal, çilek, kuşburnu, ekinezya ve çilek çayı karışımı. İkincisi buzlu sarı üzüm, portakal ve elma suyu karışımı. Üçüncüsü yine buzlu kırmızı üzüm, nar ve şeftali karışımı.

 

Bu karışımlar direk kana karışıp kısa sürede enerjiye çevriliyor. Karışımlar düşen vücut ve beyin performansını artırıyor. Böbrek ve karaciğerin işlevini artırıp, kanın temizlenmesine, vücutta yağların erimesine yardımcı olur.

Sizde bu karışımları deneyebilirsiniz ancak sağlık durumunuz ne olursa olsun doktorunuza danışmadan uygulamayın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git