Ceyda Düvenci kilo verdi

Ceyda Düvenci 15 kilo verdi!


Ceyda Düvenci 35 yaşında ve hala güzelliğinden ödün vermeyen başarılı bir oyuncu. Ekranların sevilen Ceyda Düvenci ismi şimdide verdiği kilolarla gündeme geldi. Öyle böyle değil tam 15 kilo vererek herkes şaşırttı Ceyda Düvenci. Güzel oyuncu Ceyda Düvenci pilates ile zayıfladığını söyledi. Yeni halini herkes çok merak ediyor.

Toplamda 15 kilo verdiğini açıklayan güzel ve başarılı oyuncu Ceyda Düvenci, “Özel pilates hocası buldum. Tatilde incelmeye devam” dedi. Geçtiğimiz yıl Şubat ayında Melisa adında güzel bir kız çocuğu dünyaya getiren oyuncu Ceyda Düvenci, sağlıklı bir şekilde kilo vermeye devam ettiğini söylüyor.

“Umutsuz Ev Kadınları” dizisinin ara vermesiyle birlikte Bodrum’a tatilde olan güzel oyuncu, “Bodrum’da kendime pilates hocası buldum. Haftada 5 günde orada pilates yaparak kilo vermeye devam edeceğim” açıklamasında bulundu.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir