Demet Akbağ 5 Kilo Verdi

Demet Akbağ 5 kilo verdi

Başarılı tiyatrocu ve oyuncu Demet Akbağ Eyvah Eyvah 2 filmi için tam 5 kilo verdi takipçilerini şaşırttı. Normalde fiziğiyle pek fazla gündeme gelmeyen Demet Akbağ 5 kilo vermem gerekiyormuş diyerek şimdi ki halini daha çok merak ettirdi.

Demet Akbağ 5 kilo vererek sevenlerini şaşırttı. Kilolarını kasa çevirdiğini söyleyen Demet Akbağ bu şekilde daha mutlu olduğunu belirtti. 52 yaşındaki ünlü sanatçı, mayolu sahneler için aylar öncesinden rejime girip spor yapmaya başladı.

Demet Akbağ 5 Kilo Nasıl Verdi ?

Pilatesle vücudunu fit hale getiren Demet Akbağ, üç ay sonunda 5 kilo verdi. Mayolu sahneler için kamera karşısına geçip vücudunun güzelliğini sergileyen Akbağ’ı görenler gözlerine inanamıyor. Ünlü sanatçı, sadece 5 kilo verdiğine inanmayıp daha fazla zayıfladığını söyleyenlere, “Yağlarım gitti, kasa dönüştü” diyor…

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir