Diyetisyenden kilo verme taktikleri

Sitemizden diyetisyeni hızlı ve sağlıklı kilo verme konusunda size bazı önerilerde bulunuyor. Öncelikle sağlıklı kilo vermek için durum analizi yapmanız gerekiyor. Yani kilolumusunuz yoksa aşırı kilolumusunuz! önce bunu bilmeniz ve buna göre bir önlem alarak işe koyulmanızda fayda var.

Diyetisyenden kilo verme taktikleri adı altında size güzel öneriler vereceğiz ancak öncelikle kolay bir iş olduğunu düşünmeyin. Sağlıklı zayıflamak için kendinize net kurallar koyarak işe başlamalısınız. Sabah kahvaltı saatiniz şaşmamalı ve evden işe çıkarken kesinlikle ara öğününüzü yanınıza alın. Durak mesafenizi uzaltın ve sabah yürüşünün faydalarını görün. Öğle yemeğinizi de netleştirin yani saat şaşmasın, sonra hafif az porsiyonlardan oluşan bir öğle yemeğinden sonra yine ara öğün hazır olsun. Bol su da tüketiyoruz bunların hepsini yaparken. Son olarak akşam yemeğimizi de en geç 7 bucukta yemelisiniz. Aksi takdirde kilo vermeyi unutun ya da akşam yatma saatinizi uzatın.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir