Düşük kalorili içecekler

Düşük kalorili içecekler

Yedikleriniz dışında içtikleriniz de size kilo aldırabilir. Ne kadar yediklerinize dikkat etseniz de kilo veremiyorum diyorsanız o zaman zararsız gözüken içeceklere de dikkat etmelisiniz. Hiç ummadığınız içecekler size tonlarca kalori aldırabilir.

Kalorisi en düşük içecek maden suyudur ama günümüzde onlarca çeşit maden suyu çıkmaya başladı. Siz sade olanlarını tercih edin çünkü meyve tadı verebilmek adına kullanılan bir çok değişik madde size kilo aldırabilir.

Maden suyuna tat vermek istiyorsanız şeftali püresi ve maden suyu birlikte içmeyi deneyin. Bol buz ve biraz limon suyu da farklı bir tat katacaktır.

Taze sıkılmış elma suyu ile biraz limon suyunu  taze nane veya fesleğen ile birlikte içmeyi deneyin. En güzel dediğiniz içecekten daha güzel olabilir. Maden suyu da katabilirsiniz.

 

Şeker kullanmadan tatlandırıcı ile limon suyu, limon kabuğu rendesi ve bol buzlu su ile kalorisiz bir limonata hazırlayıp güzel bir içecek hazırlayabilirsiniz kendinize…

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir